Menininkė Gintarė Tilūnaitė netrukus taps mama: „Visada sakiau, kad pagimdysiu legendą“

Gintarė Tilūnaitė su širdies draugu / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-14 11:39
Modernaus meno atstovė, tapytoja Gintarė Tilūnaitė (28) kartu su širdies draugu netrukus taps tėvais. „Šis laikas – magiškas“, – sako šeštąjį mėnesį besilaukianti menininkė.

Gintarė Tilūnaitė tikina, kad šeima jai – didžiausia vertybė, tad žinia, jog ji taps mama, buvo viena geriausių gyvenimo dovanų.

Taip, kaip myliu savo šeimos narius ir mūsų bendras tradicijas, taip visada svajojau sukurti savąją šeimą. Ir štai, tam atėjo laikas! Manau, kad tai įvyksta natūraliai ir nauja gyvybė pasibeldžia tada, kada reikia. Labai džiaugiuosi, kadangi žinau, jog ta maža būtybė pasirinko geriausią gyvenimo laiką“, – portalui Žmonės.lt pasakoja G.Tilūnaitė.

Gintarė Tilūnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Gintarė Tilūnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Šeštą mėnesį besilaukianti Gintarė žino, kad jau netrukus ant rankų ji sūpuos dukrą, tačiau nepaisant pasiruošimo mergaitės atėjimui, ji ir toliau aktyviai darbuojasi meno bei interjero srityje, tapo ir žvalgosi naujų idėjų.

„Tikriausiai esu iš tų moterų, kurios nemoka tiesiog „sustoti“ ar nieko neveikti. Visą nėštumo laikotarpį teptukai lieka mano rankose, tad įkvėpimas tikrai neapleidžia... Beje, būtent šiuo laukimo etapu sukūriau ir laisvalaikio drabužių mažiesiems „Smile&Chill“ kolekciją, taip pat dirbu prie sekančios parodos darbų. Po metų planuoju grįžti su trenksmu ir stipria meno paroda su šou elementais“. 

Gintarė Tilūnaitė su širdies draugu / Asmeninio archyvo nuotr.
Gintarė Tilūnaitė su širdies draugu / Asmeninio archyvo nuotr.

Visgi, Gintarė neslepia, kad šiuo metu darbų srautas kiek mažesnis, kadangi pandemija palietė ir meno pasaulį. Turėdama daugiau laisvo laiko, ji ne tik mokosi naujų tapybos technikų, bet ir domisi vaikų auginimo ypatumais, skaito įvairią literatūrą apie mažylių priežiūrą.

„Nesustoju domėtis, mokytis naujovių, kad galėčiau savo veikloje būti stipriausia bei galėčiau pasiūlyti kažką naujo. Tačiau motinystė – tai dar vienos, ypatingai svarbios studijos, todėl jau dabar pradėjau skaityti literatūrą, domėtis vaiko priežiūra“, – pasakoja moteris.

Tapytoja Gintarė Tiliūnaitė/Asmeninio archyvo nuotr.
Tapytoja Gintarė Tiliūnaitė/Asmeninio archyvo nuotr.

Modernaus meno atstovė tiki, kad jos atžala taip pat turėtų perimti kai kuriuos tėvų talentus. Juk ir ji pati meno pojūtį paveldėjo iš tėčio, dailininko Valiaus Tilūno. „Visada sakiau, kad pagimdysiu legendą. Juk didelė dalis dalykų yra paveldima, tad tikiu, kad mūsų kūdikis gims su galybe talentų“, – priduria G.Tilūnaitė.

Naujausi straipsniai