Menininkė Andre Mažuolė Lietuvos šimtmečiui sukūrė neįprastą prezidentės Dalios Grybauskaitės portretą

Menininkė Andre Mažuolė sukūrė Dalios Grybauskaitės portretą iš tūkstančių Lietuvos kontūro figūrėlių / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-03 12:54
Menininkė Andre Mažuolė kuria paveikslus iš įvairių figūrų, kurias preciziškai ištapo ranka akriliniais dažais. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga ji sukūrė prezidentės Dalios Grybauskaitės portretą iš tūkstančių Lietuvos kontūro figūrėlių. Šiam darbui atlikti prireikė daugiau nei 200 valandų.

„Daliai žmonių Prezidentė – taip jau susiklostęs neišvengiamas faktas, kitiems – didžiai gerbiamas asmuo, o dar kažkam – kūrybai įkvepianti asmenybė. Daugelis išvydę šį darbą, klausia, kaip kilo tokia idėja. Atsakau, kad tiesiog „šovė mintis“. Nors mintį seka žodis, bet šiuo atveju buvo imtasi darbo be žodžių“, – paaiškino menininkė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Panašiai gimė ir kiti darbai. Kūrybiniam procesui pagreitinti kartais tenka pasigaminti mažus trafaretus. Nepaisant to, vienam portretui sukurti prireikia nuo vieno mėnesio iki pusės metų. Viskas priklauso nuo darbo sudėtingumo ir apimties.

Andre Mažuolė gimė ir augo Vilniuje. 2005 m. pradėtos Tapybos studijos Vilniaus dailės akademijoje privertė ne tiek sekti kitų pėdomis, kiek ieškoti savojo kelio.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Mano kelias į kūrybą vingiavo įvairiomis veiklos sritimis, kuriose talentas atsiskleisdavo naujai bei skatino toliau ieškoti. Suformavau savitą tapymo manierą, jungiančią skirtingas meno kryptis – realizmą ir popartą, bei skirtingas sritis – tapybą, mozaiką ir koliažą“, – teigė Andre Mažuolė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai