Menininkė Agnė Kišonaitė: „Aš vėl laukiuosi! Nors grėsminga liga nepasitraukė“

Agnė Kišonaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-22 11:59
„Man dabar – labai geras, harmoningas laikas“, – prisipažįsta itin sėkmingą kūrybinio ir šeimyninio gyvenimo etapą išgyvenanti menininkė Agnė Kišonaitė (36). Jos pilnatvės ir artėjančių naujų motinystės džiaugsmų negriauna net viena grėsmingiausių šio amžiaus ligų pripažįstamas cukrinis diabetas.

„Kai sergi cukriniu diabetu, vaikų susilaukti gali būti sudėtinga. Gamta labai protinga. Jeigu yra grėsmių, ji vaikų neatsiunčia. Tačiau jei organizmas, mąstymas, protas susidėlioja į teigiamą visumą – atžalos atsiranda. Aišku, tokiame „projekte“ dar ir vyro reikia!.. “ – juokiasi Agnė.

Menininkė pasakoja, kad su vyru visada planavo turėti daugiau atžalų. Galvojo, kad to nereikia atidėlioti vien dėl jos diagnozės. „Juk dažnai patys sau prisikuriame stabdžių ir baimių. Aš visada renkuosi pozityvumą, – sako Agnė. – Tai, kad laukiuosi, mums buvo didelė staigmena. Sužinoję iš džiaugsmo verkėme ne tik mudu su vyru, bet ir mama, uošviai, mūsų artimiausi draugai.“

Apie ligą Agnė pasakoja ramiai, nors ji tikrai nėra lengva. Tiesiog prie jos prisitaikė. Ir net turi minčių apie diabetą pradėti rašyti tinklaraštį. Jame dalytųsi asmenine patirtimi. Pasakoja, kad gulėdama ligoninėse sutiko daugybę apie diabetą nieko nesuprantančių ligonių. „Dažnai gaunu žinučių su klausimais, kaip elgtis, nes žmogus sužinojo, kad serga... Jų neviltį suprantu: man pačiai faktas, kad sergu, buvo tarsi griaustinis iš giedro dangaus. Tačiau aš niekada nenuleidžiu rankų. “

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 21

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - intriguojantis pokalbis su režisieriumi Sauliumi Baradinsku, interviu su ką tik Kanų kino festivalyje filmą „Rocketman" pristačiusiu Dexteriu Fletcheriu, kombučos karaliene tituluojamos Dainos Trout sėkmės istorija, santūrus, bet prabangus Ievos Sabaliauskienės namų interjeras ir gausybė kitų įtraukiančių istorijų.

Naujausi straipsniai