Menininkas Marius Povilas Elijas Martynenko su žmona Aušra susilaukė pirmagimio

Mariaus Povilo Elijaus Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės/ Gedmanto Kropio/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-12 13:30
Rašytojas, aktorius Marius Povilas Elijas Martynenko su mylimąja rašytoja, aktore Aušra Giedraityte susilaukė sūnaus.

Džiugią naujeną menininkas paskelbė socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje. Pora berniukui jau spėjo išrinkti ir vardą. Sūnų pavadino Emanueliu. 

„Iki dabar net nenutuokiau, kad širdis gali taip mylėti“, – džiaugsmu dalijosi laimingas tėtis.

M.P.E. Martynenko ir A. Giedraitytė susituokė liepos 27-ąją. Pora po dvejus metus trukusios draugystės amžiną meilę vienas kitam prisiekė Vilniaus Bernardinų bažnyčioje. 

Pora tuoktuvių ceremonijai Bernardinų bažnyčią pasirinko ne šiaip sau – M.P. E. Martynenko nuo 12 metų yra šios bažnyčios bendruomenės narys. 

„Dar paskutinėse gimnazijos klasėse kartais nenueidavau į pirmas pamokas, nes norėdavau sudalyvauti rytinėse mišiose. Čia yra stipri bendruomenė, kuri labai man padėjo ir palaikė itin sunkiomis gyvenimo akimirkomis“, – prisipažino M. P. E. Martynenko.

Menininkas prisipažino, kad vestuvių planuoti ilgai nereikėjo, o jį patį trikdo daugelis papročių susijusių su vestuvių iškilmėmis, todėl norėjo, kad šventė būtų itin paprasta.

„Abu esame studentai, neuždirbame daug. Ir nenorime dėtis kažkuo, kuo nesame. Nenorime imti vartojimo paskolos, kad sukurtume prabangos įvaizdį, kuris nesukuria jokios ilgalaikės vertės ar naudos. Aš svarsčiau apie galimybę iškelti įspūdingą, ekstravagantišką šventę su specialiaisiais efektais. Daugelis scenarijų atkrito. Tuo svarstymo laikotarpiu dar perskaičiau apie vieną tyrimą. Jį atliko ekonomikos profesoriai Andrew Francis-Tan ir Hugo M Mialon. Jie tyrė virš 3 000 susituokusių žmonių. Jų tyrimas atskleidė, kad kuo daugiau žmonės išleidžia vestuvėms, tuo didesnė tikimybė, kad jie išsiskirs“, – prieš vestuves kalbėjo menininkas. 

Naujausi straipsniai