Menininkas Linas Cicėnas kaltinamas žiauriu elgesiu su augintiniu: Agnė Zoja Gintalaitė prašo padėti

Rimas Valeikis ir Agnė Gintalaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-20 18:27
Trečiadienio vakarą fotografė ir knygos „Bloga veganė“ autorė Agnė Zoja Gintalaitė kreipėsi pagalbos. Moteris liko šokiruota dailininko Lino Cicėno elgesiu. Anot jos, vyras išvykęs į užsienį paliko savo šunį kamuotis pririštą lauke.

Susisiekus su šiuo metu Lietuvoje negyvenančia Agne, ji desperatiškai prašė padėti. Pasirodo, kad netoliese Lino Cicėno gyvenamosios vietos, Užupyje, gyvena Agnės sesuo. Būtent ji papasakojo apie nederamą savo kaimyno elgesį su augintiniu.

Linas Cicėnas šunį neva paliko prižiūrėti kaimynui, tačiau moterų teigimu – keturkojis gyvūnas atrodo leisgyvis. „Nuo karščio jis baigia gauti galą“, – pasakojo Agnė.

Ji tikino, kad vargšas gyvūnas šiuo metu prirakintas netoliese garažo, o visas dienas leisdamas tokiame karštyje, gali ir numirti.

Paskambinusi įvairiausioms tarnyboms, Agnė Zoja Gintalaitė iš visų gavo tokį patį atsakymą: „Be šeimininko leidimo niekas negali pasiimti šuns, nes tai būtų vagystė.“

Pats Linas Cicėnas viešoje erdvėje ėmė raminti Agnę, tikino, kad augintinį paliko kaimynui ir viskas jam gerai, tačiau greitai atsirado prisidėjusių prie A. Z. Gintalaitės nuogastavimų.

Susisiekus su tapytoju, šis paaiškino, kad kaimynu pasitikėjo ir paliko jam pinigų, kad paglobotų augintinį.

L. Cicėnas dėl įgaliojimo kitam asmeniui pasirūpinti keturkoju nieko neatsakė, tik pareiškė, jog tai ženklas – jam reikia parvykti iš Švedijos, kur šiuo metu yra.

„Prašau tų žmonių pagalbos. Iš Lietuvos išvykau norėdamas užsidirbti pinigų. Dabar neturiu bilietui namo ir jei tie žmonės, kurie rūpinasi mano augintiniu, man atsiųs pinigų keltui, aš pažadu sugrįžti, kad ir rytoj“, – sakė menininkas.

20 val. 38 min. VŠĮ „Vyšnių sodas“ paviešino nuotraukas ir informaciją apie augintinį. Menininkui nesipriešinant, leidus gyvūną apžiūrėti, paaiškėjo skaudi tiesa. Keturkojui tikrai buvo reikalinga skubi profesionalų pagalba.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai