Menininkas iš Niujorko sukūrė latės kavą su Victorios Beckham portretu

Victorios Beckham atvaizdas ant latės kavos / „Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-02 20:39
Victoria Beckham (39) – iš tų žvaigždžių, kurios nevengia socialinių tinklų naudoti savireklamai. Šią savaitę mados ikona socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo nuotrauka, kurioje latės kavos putoje puikuojasi jos atvaizdas.

Šis meno kūrinys pieštas ne V.Beckham rankomis. Net ne jos ir sugalvotas. Taip buvusią grupės „Spice Girls“ narę, o dabar dizainerę, nutarė pamaloninti piešinių ant latės kavos paviršiaus meistras, menininkas iš Niujorko Michaelas Breachas.

Jis savo piešiniais ant kavos garsėja ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje. Vienintelė problema - jo darbai neturi jokios išliekamosios vertės. Tad Viktorija, jai dedikuotą kavą, nieko nelaukdama nufotografavo. Tiesa, šis piešinys buvo darytas pagal Victorios nuotrauką.

„Aš visuomet norėjau būti kavos Vilis Vonka (personažas iš filmo „Čarlis ir šokolado fabrikas“ – red. past.) – padaryti ne tik skanią, bet ir įdomią, linksmą kavą. Padaryti ją ne tokią pretenzingą ir rimtą“, – portalui Dailymail.co.uk sakė menininkas, nupiešęs ne vienos žvaigždės veidą kavos puodelyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai