Menas ir mada, kuriai nesvarbu nei amžius, nei lytis

Naujausia ,,Coocoomos by GiaRam” kolekcija
Šaltinis: Žmonės
AA

Prekės ženklas ,,Coocoomos” ir tapytoja ,,Gia Ram” pristato kolekciją ,,Coocoomos by Gia Ram”, kuriai nesvarbu nei amžius, nei lytis. Kolekcija skirta visiems!

Tai jau trečioji ,,Coocoomos” koloboracija, kuri šį kartą kitokia, šiek tiek ekscentriška, šiek tiek šokiruojanti, bet verčianti sustoti ir susimąstyti, ar tikrai asmenybė turi save riboti. ,,Tikiu, kad kiekviename žmoguje, nepaisant jo amžiaus, ar lyties slypi noras pamaištauti, o drabužis ar aksesuaras gali tapti viena iš to maišto įvaizdžio detalių. Tai ,,unisex” tipo gaminiai - marškinėliai, džemperiai, skarelės, šalikėliai su originaliais tapytojos Gia Ram piešiniais. Unikali ir išskirtinė Giaros stilistika lengvai atpažįstama ir prikaustanti žvilgsnį, todėl gatvėje vilkėdami ,,Coocoomos by Gia Ram” kūrinius neliksite nepastebėti” – teigia Coocoomos dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

,,Idėja sukurti tokią koloboraciją gimė senai, tiesiog labai ilgai dirbome norėdami išgauti tinkamos kokybės gaminius ir rinkdami piešinius, kurie labiausiai atspindėtų mūsų kolekcijos pagrindinę idėją - kolekcija skirta VISIEMS! Ši pagrindinė mintis matoma ir fotosesijoje, kurioje tapytoja Giara pozuoja kartu su savo artimiausiais žmonėmis - mama, anyta, seneliu. ,,Coocoomos by Gia Ram” kolekcijos veidai tai trijų skirtingų kartų atstovai, vaizduojantys pačios kolekcijos plačias pritaikomumo galimybes” – pasakoja dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

Gia Ram piešti pradėjo nuo pat vaikystės, labai natūraliai, niekeno neskatinama. ,,Tapymas man buvo ir yra tas pats, kas pavalgyti dienos eigoje. Mane įkvepia moterys, gal todėl mano kūryboje ji užima pagrindinį vaidmenį, man nieko nėra gražiau už savimi pasitikinčią moterį, kuri myli save tokią, kokia yra. Tas pasitikėjimas, meilė sau ir kitam, tolerancija man yra tarsi stebuklas, kuris įkvepia kas dieną. Šis projektas - koloboracija perkelti mano paveikslus ant drabužių ir aksesuarų, tai lyg jų prikėlimas kitokiam gyvenimui, taip suteikiant šansą menui tapti labiau prieinamu ir pasiekiamu visiems žmonėms” – mintimis dalinasi tapytoja Giara.

Naujausia ,,Coocoomos by GiaRam” kolekcija (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau