Membershop primena – sportiniai bateliai aktualiausia šios sezono avalynė

Sportiniai bateliai/Membershop
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Šis pavasaris kupinas siurprizų ir netikėtumų ir tikrai ne tik mados pasaulyje. Populiariausių aksesuarų topuose netikėtai įsitvirtino veido kaukės. O kokius batelius nusipirkę šį pavasarį tikrai neprašausite? Atsakymas vienareikšmiškas – sportbačius! Ir, ko gero, net ne vieną porą.

Pastaraisiais metais vis ryškėjo tendencija trinti ribas tarp laisvalaikio, sporto ir oficialios ar net proginės avalynės. Šio pavasario aplinkybės dar akivaizdžiau išgrynino komforto ir stiliaus simbiozės privalumus. Memebershop pristato šį sezoną aktualiausius sportinių batelių modelius.

Stambūs sportbačiai

Nežinia, kada artimiausiu metu pasitaikys proga apsiauti puošnius aukštakulnius, nes online vakarėliuose madingiausias apavas yra šlepetės. Šiame „pasižmonėjimo“ žanre jos sunkiai nurungiamos dėl daugelio priežasčių, todėl vargu, ar verta leisti pinigus madingiausiems bateliams bei basutėms. Visai kita situacija su laisvalaikio avalyne. Jei norite kiekvieną pasivaikščiojimą mieste paversti maža mados švente, rinkitės stambaus gabarito sportbačius. Jei nespėjote tokių sportbačių įsigyti pernai vasarą – dabar pats metas išsirinkti patraukliausią modelį dabar, nes masyvūs sportbačiai vis dar neužleidžia savo tvirtų pozicijų avalynės madų apžvalgose.

Sportbačiai su platforma

Mados tendencijose visada atsiranda vietos mados istorijai bei nostalgijai. Šių metų pavasario-vasaros sezone šmėsčioja septinto dešimtmečio nuotaika ir mados. Batai ant platformos ne tik primena stilingas damas iš senų mados žurnalų, tačiau taip pat puikiai dera ir su šiuolaikinės mados principu ieškoti komforto ir stiliaus dermės. Sportbačiai, basutės ir kiti batai su platforma yra žymiai patogesnis pasirinkimas už aukštakulnius. Savo ruožtu masyvesnis padas kontrasto principu išryškina kojų lieknumą ir grakštumą. Ne mažiau žavingas ir tokios avalynės universalumas, nes ji tinka tiek laisvalaikio deriniams, tiek šventiniam įvaizdžiui.

Universalūs baltos spalvos sportbačiai

Šūkis „mažiau yra daugiau“ puikiai tinka šio sezono naujienai – minimalistinio dizaino baltiems sportiniams bateliams. Lakoniškų formų balti laisvalaikio bateliai pavasario ir vasaros deriniams suteiks lengvumo ir gaivumo. Švari balta spalva asocijuojasi su nerūpestinga vasaros atostogų nuotaika ir atvirumu naujoms patirtims. Šviesūs sportbačiai patiks tiek stiliaus perliukų ieškančioms, tiek praktiškoms moterims, nes minimalistinis dizainas ir neutrali spalva atveria nepaprastai plačias derinimo galimybes.

Bėgimo avalynė

Žinoma, būtų paika nepaminėti ir sportinių batelių. Patogūs bėgimo bateliai dabar tapo ne šiaip sportiniu apavu, bet vienu efektyviausiu sporto inventoriumi. Aktyvi fizinė veikla yra būtina norint palaikyti tiek puikią fizinę formą, tiek gerą psichinės sveikatos būklę. Sporto klubai pamažu atveria savo duris, tačiau galima prognozuoti, kad treniruotės lauke liks populiarios visą šiltąjį sezoną. Patogūs bėgimo bateliai atvers galimybes siekti puikių rezultatų, todėl juos rinkitės itin dėmesingai.

Madingų ir stilingų sportinių batelių, rūbų, aksesuarų ir kitų stiliaus perliukų įsigykite patraukliomis kainomis elektroninėje parduotuvėje https://membershop.lt/.

Skaitykite daugiau