Mėlynomis sukniomis pasipuošusios Monika Šalčiūtė ir Kristina Brazauskienė: „Atrodėme lyg sesės“

Kristina Brazauskienė ir Monika Šalčiūtė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį vakarą vykę „Auksiniai svogūnai“ Monikai Šalčiūtei įsimins ilgam. Nurungusi Rolandą Paksą ir Andrių Kupčinską ji tapo Metų dresuotoja. Už Jurijaus Smorigino dresiravimą projekte „Šok su manimi“ jai buvo įteiktas simbolinis svogūnas.

Atsiimti svogūno Moniką į sceną palydėjo Kristina Brazauskienė. Akį traukė tai, kad jos abi vilkėjo tokios pat spalvos ir panašaus audinio sukneles.

Atrodė, lyg būtume susitarusios, nors taip nebuvo. 

„Kai pamačiau Kristiną, pagalvojau, kad čia kaip filmuose rodo. Juk negali taip būti! Dar kai nusiėmėme paltus ir pamatėme, kad abiejų suknelių tokia pat spalva, buvo linksma. Atrodė, lyg būtume susitarusios, nors taip nebuvo. Sutapimas skonio. Aš labai mėgstu tokią spalvą, ji viena mano mėgstamiausių”, – Žmonės.lt sakė Monika.

Kristina Brazauskienė ir Monika Šalčiūtė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.

Ši situacija tiek ją, tiek Kristiną privertė nusišypsoti. „Nebuvo taip, kad kaip katės vieną į kitą kibtumėm. Atvirkščiai – buvo smagu. Atrodėme lyg kokios sesės“, – tikino mergina, kartu su ponia Kristina šmaikščiai pozavusi prieš fotoobjektyvą.

Monika prisipažino jautusi jaudulį po suknele nedėvėti liemenėlės. „Pirmą kartą pasirinkau tokią suknelę su tokia atvira nugara. Buvo truputį nejauku“, – sakė ji. Šią suknelę Monika vilkėjo pirmą kartą.

Kristina Brazauskienė ir Monika Šalčiūtė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.

Daugiau ceremonijos akimirkų ieškokite nuotraukų galerijoje:

Vilniuje – apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai 2015“ (165 nuotr.)
+159
Skaitykite daugiau