Mėlyno akių makiažo renesansas

Mėlyno akių makiažas / Scanpix, moschino cheapchicobsession.com ir all-theprettybirds.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-30 07:00
Daugybė mėlynų atspalvių užkariauja ne tik podiumus. Mėlynas akių makiažas sparčiai populiarėja ir tarp pasaulio moterų.

Taip, ši spalva itin pretenzinga. Subtiliai ir stilingai padažyti akis tokiais atspalviais – nelengvas iššūkis. Vos peržengus tą plonytę subtilumo ribą, galima atrodyti ir vulgariai, ir neskoningai, ir netgi juokingai. Tačiau garsiausi pasaulio vizažistai siūlo į šią spalvą pažvelgti kuo plačiau ir atsikratyti stereotipų. Tegyvuoja mėlyna!

 

Monique Lhuillier ir mėlynieji undinėlės atspalviai

Jūros atspalviai dominuoja 2013-ųjų Monique Lhuillier pristatytoje kolekcijoje. Toks makiažas atrodo moderniai, subtiliai ir madingai. Rinkitės vaiskius vandenyno atspalvio akių šešėlius, o įkvėpimui galite pasitelkti ir žydrą ar ryškiai mėlyną. Jos ant akių sušvis neįtikėtina gaiva ir šviežumu. Šiek tiek aukso spalvos pieštuko vokams, ir štai įmantrus, akį traukiantis įvaizdis! 

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Giorgio Armani ir melsvai geismingos akys

Minkšti, melsvai pilki šešėliai ir dailiai, tamsesniu atspalviu išryškinta akių kontūro linija – toks Giorgio Armani pasirinkimas. Idealiai užmaskuokite veido odą, naudokite matines, vos švytėjimo suteikiančias dekoratyvines kosmetikos priemones ir rausvą lūpdažį. Juk šiuo atveju dėmesys turi krypti į akis, ar ne?

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Chanel ir ledinis žvilgsnis

Rafinuotas, prašmatnus ir išskirtinis Chanel makiažas idealiai tinka moterims, kurioms prie širdies moderni klasika. Perlamutriniai melsvo atspalviai šešėliai ir juodas akių kontūras sukuria itin dramatišką įvaizdį. Tik nepersistenkite! Šiek tiek blakstienų tušo ir vos blizgios rožinės lūpos užbaigs tobulą makiažą. 

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Michael Kors ir mėlynos linijos

Net ir minimalus ryškiai mėlynas atspalvis atskleidžia ir paryškina gražias akis. Neutralios spalvos akių šešėliai ir akinamai mėlyna linija, nubrėžta vokų viduryje, atrodo labai futuristiškai. Pamėginkite!

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Moschino ir mėlynas paplūdimys

Viliojantis, laisvas, gal net šiek tiek hipiškas akių makiažas, kurį Moschino parinko savo modeliams, idealiai tinka gaiviam ir nerūpestingam makiažui (ypač tiks atėjus vasarai – asociacijos su paplūdimio stiliumi). Svarbiausia – tinkamai padenkite veido odą tamsesniu makiažo pagrindu, išryškinkite skruostikaulius bronziniais skaistalais, kad atrodytumėte tarsi saulės nubučiuota. Belieka pasirinkti spalvingą (idealiai atrodys ryškiai mėlyna ar melsvai žalsva) akių kontūro priemonę. Tai bus fantastiškas baigiamasis štrichas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Moncler ryški mėlyna

Taip, šis Moncler pasirinkimas iš tiesų ekscentriškas. Tačiau pasinaudoti detalėmis – šauni idėja! Tarkime, ryškios blakstienos gali būti puikus makiažo akcentas: ryškiai mėlyna, jūros ar dangaus žydrynės atspalviai atrodo išskirtinai, įdomiai ir žaviai. O jeigu ruošiatės į ypatingą vakarėlį, kodėl gi nepasidažius ryškiau? Puikiai atrodys dirbtinės blakstienos, pateptos mėlyno atspalvio blakstienų tušu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Jei vis dar abejojate dėl daugybės mėlynų akių makiažo atspalvių, pažvelkite, kaip jie atrodo realybėje, o ne ant podiumo. Holivudo aktorė, dizainerė ir atlikėja Nicole Richie Emmy apdovanojimuose sulaukė daug dėmesio būtent dėl madingo melsvo akių makiažo.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Taigi verta pabandyti!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai