Melanios ir Donaldo Trumpo gyvenimas – ašaros ir miegas atskiruose kambariuose

Naujametė šventė Donaldo Trumpo rezidencijoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-04 21:15
Naujausioje Michaelo Wolffo knygoje „Ugnis ir įtūžis: viduje Trumpo Baltųjų rūmų” atskleidžiamos keistos, kiek netikėtos JAV prezidento Donaldo Trumpo ir pirmosios šalies damos Melanios Trump gyvenimo detalės.

Amerikiečių eseistas, žurnalistas ir rašytojas nusprendė iš arčiau pasidomėti dabartiniu prezidento gyvenimu Baltuosiuose rūmuose. Knygoje pasakojama, kad D. Trumpas ir jo žmona dažniausiai užmiega atskiruose kambariuose.

Teigiama, kad prezidentas mėgsta užsirakinti savo kamabaryje ir nieko netrukdomas mėgautis greitu maistu. Labiausiai Donaldui Trumpui patinka „McDonalds“ greitojo maisto restoranų tiekiami skanėstai. Pasak žurnalisto, JAV prezidentas paniškai bijo būti nunuodytas ir dėl to renkasi gerai žinomą tinklą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Dažniausiai D. Trumpas valgydamas sūrainius vienu metu žiūri net tris televizijos laidas ir užmiega paryčiais.

Knygoje taip pat rašoma, kad tikrasis D. Trumpo pralaimėjimas buvo jo laimėjimas ir inauguracija į JAV prezidentus. Anot knygos autoriaus, niekas nesitikėjo užimti tokią svarbią kėdę. D. Trumpas tenorėjo būti žymus vyrukas, o jo dukros ir žmona išgarsinti savo vardą. Rašoma, kad vos sužinojusi rinkimų rezultatus Melania Trump apsipylė ašaromis, o naująjį prezidentą ištiko šokas.

Naujausiam JAV žurnalisto darbui jau prognozuojama didžiulė sėkmė. Manoma, jog knygų žaibiškai nebeliks jos pardavimo vietose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai