Melaniai Trump – 50 metų: pirmosios JAV ponios stiliaus evoliucija

Melaniai Trump/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-26 15:05
Balandžio 26 dieną JAV prezidento Donaldo Trumpo žmonai Melaniai Trump sukanka 50 metų. Jei dar neteko girdėti, Amerikoje kiekviena pirmoji ponia turi slapyvardžius. M.Trump slapyvardis – Muse, lietuviškai reiškiantis mūzą. Michelle Obama buvo vadinama Renaissance (Renesansas), Laura Bush – Tempo (Tempas), Hillary Clinton – Evergreen (Amžinai populiari). Kalbant apie Melanią, slapyvardis jai puikiai parinktas – pirmoji ponia tapo mūza daugeliui mada besidominčių moterų visame pasaulyje.

Melania gimė 1970-aisiais, tuometinėje Jugoslavijoje. Pirmą kartą ant podiumo ji pasirodė būdama penkerių – mergytė pristatinėjo įmonės, kurioje jos mama Amalija Ulčnik dirbo siuvėja, drabužius. Taip prasidėjo Melanijos karjera mados pasaulyje.

Melania Trump (1987 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Melania Trump (1987 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vėliau, baigusi vidurinę mokyklą, Melanija studijavo architektūrą, tačiau mokslus metė jau po pirmojo kurso. Tapusi modeliu, ji pakeitė savo vardą bei pavardę, ilgą laiką prisistatinėjo Melania Knauss. Išvaizdi mergina dirbo Milane bei Paryžiuje, kol vieną dieną Donaldo Trumpo bičiulis atsivežė ją į Niujorką. Amerikoje Melania sulaukė pasisekimo – puošė tokius žurnalus kaip „Vanity Fair“, „Vogue“, „Sports Illustrated Swimsuit Issue“.

Melania Trump/„Scanpix“ nuotr.
Melania Trump/„Scanpix“ nuotr.

Su D.Trumpu Melania susižadėjo 2004 metais. Susituokė 2005-aisiais. Prabangiose vestuvėse dalyvavo tokios garsenybės kaip Billy Joelas, Heidi Klum, Simonas Cowellas, Billas ir Hillary Clintonai. Nuotaka puošėsi 200 tūkst. JAV dolerių kainavusia „Dior“ suknele, kuriai sukurti prireikė daugiau nei 1 tūkst. valandų.

Motinystė, galima sakyti, pakeitė M.Trump gyvenimą. Visuomet turėjusi asmeninį asistentą bei asmeninį virėją ji niekuomet nesinaudojo auklės paslaugomis.

Melania Trump su sūnumi Barronu pasitiko į Baltuosius rūmus atvežtą eglutę / „Scanpix“ nuotr.
Melania Trump su sūnumi Barronu pasitiko į Baltuosius rūmus atvežtą eglutę / „Scanpix“ nuotr.

Būtent ji kategoriškai pareiškė nesikraustysianti į Baltuosius rūmus iš Niujorko tol, kol vienturtis sūnus Barronas nebaigs penktos klasės, – dėl šio sprendimo, pareikalavusio milžiniškų lėšų pirmosios ponios ir vaiko apsaugai, Trumpų pora aršiai kritikuota. Vėliau Melania pasirūpino, kad Baltuosiuose rūmuose kuo dažniau lankytųsi ir jos tėvai Viktoras bei Amalija Knavsai – sūnaus mylimi seneliai.

Nepamirškime, kad Melaniai, kai D. Trumpas tapo prezidentu, reikėjo nemažai pakovoti.

 

Melaniai Trump – 50 metų/„Scanpix“ nuotr.
Melaniai Trump – 50 metų/„Scanpix“ nuotr.

Ji buvo kritikuojama ir už senas fotosesijas, kuriose dirbdama modeliu pozavo apsinuoginusi arba visai nuoga. Melania – vienintelė pirmoji ponia per visą JAV istoriją, kurios erotines nuotraukas matė visas pasaulis. Maža to, britiškas portalas „Daily Mail“ net buvo paskelbęs, kad dešimtojo dešimtmečio pradžioje Melania dirbo „eskorto paslaugas džentelmenams teikiančioje įmonėje Italijoje“. Neapsikentusi šmeižto Melania padavė tinklalapį į teismą, o šis vėliau atsiprašė ir paneigė šią informaciją.

Melaniai Trump – 50 metų/„Scanpix“ nuotr.
Melaniai Trump – 50 metų/„Scanpix“ nuotr.

Madai neabejingą moterį vos po rinkimų atsisakė rengti beveik visi dizaineriai. „Dolce & Gabbana“ buvo vieninteliai, kurie neboikotavo pirmosios JAV ponios ir neketino atsisakyti jai kurti drabužių. Už tai dizaineriams patiems buvo iškilusi boikoto grėsmė – netrūko garsenybių, atsisakiusių rengtis šių mados namų kūriniais. Vis dėlto aistros nurimo ir M.Trump spintoje kabo ne vieno įžymaus dizainerio kūrinys.

Nepaisant visų akibrokštų, JAV pirmoji ledi Melania Trump pagarsėjo puikiu stiliaus pojūčiu. Dabar viešumoje ji rodosi tik su garsiausių dizainerių kūriniais. 

Melanios Trump gimtadienio proga dar kartą siūlome pažiūrėti į jos įspūdingiausius stiliaus pasirinkimus.

Naujausi straipsniai