Melania Trump švenčia gimtadienį: mažai girdėtų faktų TOP 10

Melania Trump / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-26 16:37
Balandžio 26 dieną JAV prezidento Donaldo Trumpo žmonai Melaniai Trump sukako 48-eri. Gražaus gimtadienio proga skelbiame iki šiol mažai girdėtų faktų TOP 10 apie JAV pirmąją ponią.

1. Vaikystė. 1970-aisiais tuometinėje Jugoslavijoje gimė būsimoji JAV pirmoji ponia Melanija Knavs. Pirmą kartą ant podiumo ji pasirodė būdama penkerių – mergytė pristatinėjo drabužius įmonės, kurioje jos mama Amalija Ulčnik dirbo siuvėja. Taip prasidėjo Melanijos karjera mados pasaulyje.

2. Metė mokslus. Melanija studijavo architektūrą, tačiau mokslus metė jau po pirmojo kurso. Tapusi modeliu ji pakeitė savo vardą bei pavardę ir tapo Melania Knauss. Išvaizdi mergina dirbo Milane bei Paryžiuje, kol vieną dieną Donaldo Trumpo bičiulis atsivežė ją į Niujorką. Amerikoje Melania sulaukė pasisekimo – puošė tokius žurnalus kaip „Vanity Fair“, „Vogue“, „Sports Illustrated Swimsuit Issue“.

3. Vestuvės. 2004-aisiais Melania susižadėjo su D.Trumpu. Jų vestuvėse dalyvavo tokios garsenybės kaip Billy Joelas, Heidi Klum, Simonas Cowellas, Billas ir Hillary Clintonai. Nuotaka puošėsi 200 tūkst. JAV dolerių kainavusia „Dior“ suknele, kuriai sukurti prireikė daugiau nei 1 tūkst. valandų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

4. Motinystė. M.Trump turi asmeninį asistentą, asmeninį virėją, tačiau niekada nesinaudojo auklės paslaugomis. Iki šiol ji pati gamina vienturčiui sūnui Barronui maistą ir supakuoja skirtą neštis į mokyklą priešpiečių dėžutę. Būtent ji kategoriškai pareiškė nesikraustysianti į Baltuosius rūmus iš Niujorko tol, kol Barronas nebaigs penktos klasės, – dėl šio sprendimo, pareikalavusio milžiniškų lėšų pirmosios ponios ir vaiko apsaugai, Trumpų pora aršiai kritikuota. Melania pasirūpino, kad Baltuosiuose rūmuose kuo dažniau lankytųsi ir jos tėvai Viktoras bei Amalija Knavsai – sūnaus mylimi seneliai (beje, Barronas laisvai kalba slovėniškai – gimtąja mamos kalba).

5. Poliglotė. Nors netrūksta tų, kurie pašiepia M.Trump dėl akcento, jai galima pavydėti kalbų išmanymo. Melania laisvai kalba slovėnų, anglų, prancūzų ir italų kalbomis, taip pat gali susišnekėti serbų ir vokiečių kalbomis.

6. Skandalai. M.Trump buvo kritikuojama ir už senas fotosesijas, kuriose dirbdama modeliu ji pozavo apsinuoginusi arba visai nuoga. Ji vienintelė pirmoji ponia per visą JAV istoriją, kurios erotines nuotraukas matė visas pasaulis. Maža to, britiškas portalas „Daily Mail“ net buvo paskelbęs, kad dešimtojo dešimtmečio pradžioje Melania dirbo „eskorto paslaugas džentelmenams teikiančioje įmonėje Italijoje“. Neapsikentusi šmeižto Melania padavė tinklalapį į teismą, o šis vėliau atsiprašė ir paneigė šią informaciją.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

7. Boikotas. D.Trumpui tapus prezidentu „Dolce & Gabbana“ buvo beveik vieninteliai dizaineriai, kurie neboikotavo pirmosios JAV ponios ir neketino atsisakyti jai kurti drabužių. Už tai dizaineriams patiems buvo iškilusi boikoto grėsmė – netrūko garsenybių, atsisakiusių rengtis šių mados namų kūriniais. Vis dėlto šiandien aistros nurimo ir M.Trump spintoje kabo ne vieno įžymaus dizainerio kūrinys.

8. Religija. Po Trumpų šeimos kelionės į Vatikaną Melanios atstovas spaudai patvirtino, kad pirmoji ponia yra praktikuojanti katalikė. Vaikystėje ji buvo pakrikštyta slapta, nes Slovėniją valdžiusi komunistų partija draugė religinę praktiką. Šiandien Melania yra pirmoji katalikė Baltuosiuose rūmuose nuo Johno F. Kennedy prezidentavimo laikų.

9. Plastinė chirurgija. Melnia tvirtina, kad jos grožis visiškai natūralus, tačiau lyginant senas nuotraukas su naujomis akivaizdu, kad plastikos chirurgija jai ne svetima. Lyginant jos nuotraukas, darytas modelio karjeros pradžioje, ir dabartines, akivaizdžiai matyti, jog yra pasikeitusi jos nosies forma ir išryškėję skruostikauliai.

„Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
„Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.

10. Slapyvardis. Slaptosios tarnybos pirmąją porą vadina slapyvardžiais. M.Trump slapyvardis – Muse, lietuviškai reiškiantis mūzą. Michelle Obama buvo vadinama Renaissance (Renesansas), Laura Bush – Tempo (Tempas), Hillary Clinton – Evergreen (Amžinai populiari).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai