Kodėl Melania Trump nesikelia į Baltuosius rūmus, o jos vyras nenešioja vestuvinio žiedo?

Melania ir Donaldas Trumpai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-02 20:58
Ar Baltieji rūmai taps naujais namais Jungtinių Amerikos prezidento Donaldo Trumpo (70) žmonai Melaniai Trump (46) – pastaruoju metu šis klausimas itin aktualus.

Priežasčių spėliojimams buvo ne viena – pirmoji JAV pora viešumoje nuo pat pradžių neatrodė gerai sutarianti. Pasaulis atkreipė dėmesį, kaip pasikeitė Melanios veidas, kai vyras, nuo tribūnos atsisukęs pažvelgė į ją ir kažką pasakė. Besišypsančios moters veidą pakeitė kančios, liūdesio, baimės grimasa – tokia, kokia būdinga psichologiškai gniuždomiems asmenims.

Tačiau pirmoji šalies dama paaiškino situaciją – jos atstovai patikino, kad M.Trump iš prabangių namų Niujorke persikels į Baltuosius rūmus tuomet, kai dešimtmetis sūnus Barronas baigs mokslo metus.

“Melania Trump perduoda, kad jai didelė garbė vykdyti savo kaip pirmosios damos pareigas”, – teigiama pranešime.

Šiuo metu M.Trump formuoja savo komandą, kuri vykdys labdaringus projektus.

Pirmoji šalies pora dabar tyrinėjama akylai. Vėl buvo grįžta prie klausimo, kodėl D.Trumpas nenešioja vestuvinio žiedo, nors 12 metų yra vedęs Melanią.

Kadangi žiniasklaida negavo oficialaus paaiškinimo, nuomonės buvo paklausta psichologų.

Kai žmogus nenešioja vestuvinio žiedo, taip jis nesąmoningai praneša, kad poroje yra nesutarimų. Kitas ženklas – kad, nepaisant santuokos saito, asmuo jaučiasi laisvas bet kada užmegzti naują ryšį. Štai tokie psichologo spėliojimai. Tačiau D.Trumpas nenešiojo žiedo ir ankstesnėse dviejuose santuokose.

Arba viskas kur kas paprasčiau – vyras tiesiog nemėgsta papuošalų, bent jau ant rankų.

Vestuvinių žiedų nenešioja ir dainininkės Beyonce vyras Jay Z, aktorius Willas Smithas su žmona Jada Pinkett ir netgi Didžiosios Britanijos princas Williamas. Tiesa, pastarojo atveju buvo išplatintas rūmų pranešimas, kuriame teigiama, kad britų karališkosios šeimos atstovas tai aptarė su žmona Kembridžo kunigaikštiene Catherine ir juodu nusprendė, kad princas elgsis, kaip jam patinka – jis iš viso nenešioja jokių papuošalų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai