Melania Trump ir vėl be nuotaikos: vaizdo įraše matyti jos susierzinimas prieš politinį vadų susitikimą

Melania Trump / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-22 21:45
Pirmoji JAV dama Melania Trump pirmadienį lydėjo Donaldą Trumpą į Izraelį. Dažnai internautų dėl savo atvirumo kritikuojama ponia nustebino pasaulį, kai Tel Avive, prieš pat politinį vadų susitikimą ji plekštelėjo per ranką savo vyrui.

Gegužės 22-ąją D. Trumpas susitiko su Izraelio prezidentu Reuvenu Rivlinu ir premjeru Benjaminu Netanyahu. Antradienį numatyta aplankyti Betliejaus miestą Vakarų Krante, kur prezidentas susitiks su Palestinos vadovu Mahmoudu Ambasu.

12 metų santuokoje gyventatys Donaldas ir Melania Trumpai į politinį vadų susirinkimą atvyko drauge, tačiau Melanios elgesys toli gražu nebuvo taktiškas ir malonus. Vaizdo įraše užfiksuota, kaip ji pliaukšteli ją už rankos bandančiam paimti vyrui.

Tai jau ne pirmas kartas, kai JAV ponia viešumoje parodo, kad jos vyras elgiasi nederamai, netinkamai ar jai tiesiog nepatinka, ką jis daro.

Štai per praėjusias Šv. Velykas Melania kumštelėjimu auklėjo sutuoktinį, kai jis, skambant Amerikos himnui, pamiršo pridėti ranką prie širdies.

Užsienio žiniasklaidoje paskutiniu metu pasirodo vis daugiau pranešimų, kad M. Trump sunkiai susitaiko su naujuoju savo vaidmeniu visuomenėje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai