Melania Trump aplenkė savo vyrą JAV prezidentą

Donaldas Trumpas su žmona Melania Trump / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-23 10:02
Amerikiečių leidinys „New York Post“ surengė apklausą: buvo norimą išsiaiškinti, kas populiaresnis - prezidentas Donaldas Trumpas ar jo žmona Melania Trump.

Ką gi, rezultatai gana stebinantys: 54 proc. apklaustųjų patenkinti tuo, kad Melania Trump yra pirmoji JAV ponia. O štai jos vyro prezidento reitingas sudaro 37 procentus.

Kaip poniai Trump pavyko nuteikti teigiamai savo atžvilgiu žmones, kurie ne itin mėgsta jos vyrą?

Pirmiausia – pirmoji šalies ponia tapo sektinu stiliaus pavyzdžiu. Jau nesvarbu – ji pati ar jai talkinanti komanda peržiūrėjo spintą, moteris atsisakė iššaukiančių apdarų, renkasi su ryškiu moterišku dvelksmu klasikinius drabužius. Tiesa, vis bandoma prikibti tai prie jos apdarų kainos, tai prie ne vietoje ir ne laiku pasirinktą aprangos dalį, tarkim, kai uragano aukas į Teksasą atvyko lankyti avėdama aukštakulniais. Tačiau žmonėms patinka tai, kad prezidento žmona paiso tegu ir viešoje erdvėje sklandančių pastabų ir į jas atsižvelgia.

Antra, Melania Trump puikiai vykdo savo pareigas. Net kai ji negyveno Vašingtone, nes laukė, kad sūnui baigtųsi mokslo metai, ji dalyvavo visuose susitikimuose, kuriuose jai buvo privalu lydėti savo vyrą Donaldą Trumpą. Atsikrausčiusi į Baltuosius rūmus Vašingtone, ji greitai juose apsiprato, prieš Kalėdas pati dalyvavo rūmų puošybos darbuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai