Melagingai informacijai – STOP: L.Vagonė pateikė faktus apie savo gimtadienio šventę

Laura Vagonė / Luko Griciaus ir asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-04 20:05
Šį rudenį viena garsiausių vestuvių planuotojų Laura Vagonė minėjo 40-metį, tiesa, šventė vyko kitaip nei įprastai. Pirmiausia dėl šalyje susiklosčiusios situacijos, jai teko gerokai apkarpyti svečių sąrašą bei pasirūpinti atvykstančiųjų saugumu. Nors nė vienas svečias vėliau nepranešė apie pablogėjusią sveikatą, Laurą Vagonę pasiekė melaginga informacija apie jos šventę, dėl kurios moteris, sako, nepelnytai dar sulaukusi ir kritikos.

Pasklido gandų, jog „L.Vagonės vakarėlis, kuriame dalyvavo virš šimto žmonių, tapo koronaviruso židiniu“. Visos šios nepatikrintos kalbos pasklido internete ir įvairiuose forumuose. Tai, kad L.Vagonė pati susirgo, ar kad šventėje dalyvavo pusantro šimto žmonių – su realybe nieko bendra neturintys žodžiai.

Šiuo atveju dirbtinai išpūstas burbulas renginių organizatorę paskatino kalbėti apie pozityvumo stoką šiuo visiems sunkiu metu. 

Iš tikrųjų komercinis vakaras, dėl kurio visų pirma užvirė diskusija, vyko spalio 20 dieną – keturios dienos iki L.Vagonės šventės. Ten buvo sukviesta daug, apytikriai 150 svečių. Bare „Mililitrai“ surengtame renginyje Laura Vagonė dirbo kaip koordinatorė ir apie tądien užfiksuotą koronaviruso prostrūkį buvo informuota antradienį, spalio 27 dieną, praėjus keletui parų po savo asmeninės šventės, kuri vyko spalio 24-ąją.

Laura Vagonė 40-ąjį gimtadienį paminėjo su draugais / Asmeninio albumo nuotr.
Laura Vagonė 40-ąjį gimtadienį paminėjo su draugais / Asmeninio albumo nuotr.

Laura Vagonė patikino, jog visi jos gimtadienio svečiai, o tuo pat metu ir ji, atsakingai žvelgė į susibūrimą, laikėsi saugumo priemonių, pagal tuomet galiojusias rekomendacijas. 

Spalio 24-ąją surengtoje L.Vagonės šventėje su aptarnaujančiu personalu iš viso dalyvavo 60 asmenų.

„Šiuo metu viruso plitimas yra didžiulis, net nereikia eiti į renginį, kad susirgtum. Tačiau apie sveikatos pakitimus po gimtadienio nė vienas svečias nepranešė, kuo aš labai džiaugiuosi. Noriu pabrėžti, kad spalio 24 dieną renginiai nebuvo uždrausti, karantinas nebuvo paskelbtas ir mano gimtadienis buvo uždara šventė“, – Žmonės.lt komentavo L.Vagonė.

Duomenų apie galimą Covid-19 protrūkį per minėtą šventę nepateikė nė viena atsakinga įstaiga tarp jų – ir Nacionalinis sveikatos centras. 

„Visuotinės panikos metu visiems linkėčiau blaivaus proto ir susitelkimo pozityviai veiklai, o ne nepatikrintų gandų skleidimui. Tikrai viliuosi, kad žmonės tai daro tiesiog iš nežinojimo, o ne iš blogos valios. Šiaip ar taip, jei tikrai daugiau nėra ką veikti, tai pasiūlyčiau paskaityti knygą, pradėti sportuoti, gal net siuvinėti kryželiu, nes žiema dar tik ateina ir situacija su virusu greitai nepasikeis. Tačiau tai nereiškia, kad į kiekvieną sutiktą žmogų gatvėje, parduotuvėje ar kur kitur dabar reikėtų žiūrėti kaip į grėsmę“, – pastebėjo L.Vagonė.

Naujausi straipsniai