Mel C nepritaria „Spice Girls“ grįžimui: „Ar čia nauja taisyklė, kad visos grupės turi atsikurti?“

„Spice Girls“ narės Melanie Brown, Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Emma Bunton ir Victoria Beckham (2012 m.) / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-30 15:52
Britų dainininkė Melanie Chisholm (42 m.), kurią daugelis vis dar prisimena kaip tiesiog Mel C iš kultinės merginų grupės „Spice Girls“, naujoje žurnalo „Love“ fotosesijoje pademonstravo sportišką savo kūną ir paatviravo apie tai, kodėl nepalaiko „Spice Girls“ atsikūrimo.

Šiemet „Spice Girls“ švenčia 20 metų sukaktį ir ilgą laiką sklandė kalbų, kad šia proga grupė vėl susiburs. Neseniai trys „Spice Girls“ narės Mel B, Geri Horner ir Emma Bunton pranešė, kad Melanie Chisholm ir Victoria Beckham nepanoro prie jų prisijungti, tad jos koncertuos pasivadinusios nauju vardu – GEM.

Duodama interviu žurnalui „Love“ Melanie Chisholm sakė nė kiek nesigailinti savo sprendimo neprisijungti prie grupės atgimimo turo. Dainininkė sakė nesuprantanti, kodėl tiek daug praeityje populiarių grupių rengia grandiozinius sugrįžimus, kai prieš tai patys savo noru nutraukė muzikinę veiklą.

„Ar čia nauja taisyklė, kad grupės turi atsikurti? Kodėl negalime būti prisimenamos už mūsų neįtikėtinus pasiekimus dešimtajame dešimtmetyje?“ – samprotavo dainininkė.

Žmonės.lt primena, kad „Spice Girls“ išsiskirstė 2000-aisiais. Po septynerių metų grupė dar buvo trumpam susibūrusi, tik be Victorios Beckham, o kiek vėliau, 2012-aisiais, visas penketas kartu pasirodė Londono olimpiados uždarymo ceremonijoje.

„Man absoliuti mano kaip „Spice Girls“ narės egzistencijos viršūnė buvo, kai milijardas žmonių visame pasaulyje žiūrėjo kaip plėšiame „Spice up Your Life“ ant juodų taksi per 2012-ųjų olimpiadą, – sakė dainininkė. – Daugiau niekas kitas už visiškai pilną sudėtį neatrodė teisinga grupės ir gerbėjų atžvilgiu.“

Melanie Chisholm subyrėjus grupei muzikos neapleido ir toliau dainavo kaip solistė, o spalį pasirodys naujas jos albumas „Version of me“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai