Meksikietiškų tradicijų įkvėptos vestuvės: motociklininkas Arūnas Gibieža vedė išrinktąją Oną Skernevičiūtę

Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirkos/Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2019-02-19 18:00
„Vestuves, į kurias pakvietėme 120 svečių, praminėme „Onutės ir Aro FIESTA“, – linksmai pasakoja savaitgalį su Lietuvos sportininku, motociklininku bei daugelio tarptautinių turnyrų nugalėtoju Arūnu Gibieža žiedus sumainiusi sostinės klubo „Tamsta“ vadovė Ona Skernevičiūtė.

Kad ir koks klajokliškas atrodytų motociklininko, neįtikėtinus triukus atliekančio Arūno Gibiežos gyvenimas, tačiau meilei jo pomėgis bei darbas netrukdo. Praėjusį šeštadienį vyras sumainė vestuvinius žiedus su savo išrinktąja, muzikos klubo „Tamsta“ vadove Ona Skernevičiūte. 

Pora susituokė labai netradicinėje, bet Onos širdžiai artimoje aplinkoje.

Vestuvių akimirka/Manto Repečkos nuotr.
Vestuvių akimirka/Manto Repečkos nuotr.
Vestuvių akimirka/Manto Repečkos nuotr.
Vestuvių akimirka/Manto Repečkos nuotr.

„Šventė ir ceremonija vyko „Tamstoje“, pasirinkome šią vietą, nes aš jau 13 metų jai vadovauju, su visa šeima įkūrėme ir statėme viską nuo pamatų, tai – mūsų verslas“, – portalui Žmonės.lt paskojo nuotaka.

Ištaigingomis, ryškiomis dekoracijomis papuoštoje erdvėje Ona su Aru jautėsi tarsi savo gyvenimo kelionėje.

„Viskuo pasirūpino dizainėrė Aušra Norkutė, mūsų su Aru idėja buvo meksikietiškos vestuvės. Kadangi Aras – atletas-motoakrobatas, kuris dažniausiai keliauja po pasaulį ir rodo savo šou, tai man tenka nuo jo neatsilikti ir kiek įmanoma keliauti kartu. Visuose pasaulio kampeliuose mėgstame skanauti mekstikietišką maistą: buritas, takos, gerti margaritas. O vakarais šokame kumbiją. 

Savo vestuvių vakarą norėjome parodyti visiems, kaip mes gyvename ir ką mėgstame veikti.“ 

Vestuvių akimirka/Manto Repečkos nuotr.
Vestuvių akimirka/Manto Repečkos nuotr.
Vestuvių akimirka/Manto Repečkos nuotr.
Vestuvių akimirka/Manto Repečkos nuotr.

Jiems ypatingą dieną Ona su Arūnu ne tik leidosi į kelionę po Meksiką, bet ir vadovavosi šūkiu: „Tegu vasara prasideda!“

Po visų žiemos švenčių jie suvokė, kad svečiai be galo apsidžiaugs galėdami pašėlti karštoje, spalvotoje atmosferoje, o visas vakaras primins jiems jaukų vasaros susibūrimą.

„Muzikinę atmosfera mūsų vestuvėse sukūrė Parranda Polar, grojantys kumbijos stiliaus muziką, o Monika Liu ir Giedrius Nakas atliko kelias dainas per pačią ceremoniją. Šėliones vainikavo muzikos grupė Poliarizuoti Stiklai, nes aš su jais užaugau.  Šioje grupėje nuo pat jos atsiradimo grojantis mano tėtis Arvydas Skernevičius pasirūpino, kad gera nuotaika visiems būtų garantuota.“ – pasakojo Ona.

Vėliau grodami salsą iš lauko vienas po kito pradėjo eiti muzikantai iš Los Secretos De Pablo.

Vestuvių šventė, tikina jaunieji, veinareikšmiškai buvo tikra „Onutės ir Aro FIESTA“. 

Naujausi straipsniai