Meksikietiškame vakarėlyje Inga Stumbrienė pasakojo apie dukros pastangas, pakeitusias jos nuomonę

Žmonės.lt fotomontažas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-28 20:58
Rugsėjo 28 d. sostinės PC „Panorama“ duris atvėręs meksikietiško maisto restoranas „Guacamole“ oficialiai pristatė aštraus charakterio meniu ir pakvietė svečius bent trumpam pabėgti iš Lietuvos.

Duris atvėręs meksikietiškas restoranas – naujiena daugumai lietuvių.

Smagiame vakarėlyje apsilankę kviestiniai svečiai buvo supažindinti su restorane patiekiamais patiekalais, pakviesti pašėlti ir pasmaguriauti gardžiais užkandžiais.

Su dukterimi Estela „Guacamole“ atidaryme apsilankiusi verslininkė Inga Stumbrienė prisipažino dar nebandžiusi savo virtuvėje ruošti meksikietiškų patiekalų, tačiau ateityje – kodėl gi ne.

„Iš visų pasaulio virtuvių labiausiai patinka italų arba prancūzų. Be abejo, kaip tikra lietuvė paminėsiu ir mūsų patiekalus. Turime be galo daug skanėstų, kurie maistingi ir puikūs. Mėgaujuosi natūraliais produktais ir tuo tikru, stipriu skoniu,” – atviravo verslininkė.

Ingos dukrą Estelą šį vakarą labiau žavėjo spalvotos sombrero skrybėlės ir dar neatrasti nuotykiai. Mergaitė juokėsi ir linksėjo galva, paklausta, ar mėgsta visą aplink ją tiesiog šurmuliuojančią aplinką. Estelos skonis sutapo su mamos ir ji prisipažino dievinanti elegantiškųjų prancūzų ruošiamus patiekalus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Dažnai gaminanti mergaitė gali paruošti nuo torto iki namie susuktų suši. Tad nenuostabu,kad meksikietiško maisto ruoša Estela domėjosi taip pat.

Inga net prisipažino, jog anksčiau į japonų vizitine kortele tapusį suši ji žiūrėjo įtariai, kol dukra visiškai pakeitė mamos nuomonę.

„Nemėgau ir man tai atrodė keistai, bet Estelai paruošus, negalėjau atsisakyti. Patiekalas buvo puikus”, – apie vienuolikmetę, kuri svajoja ateityje atidaryti restoraną, kalbėjo I. Stumbrienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai