Meilė, verta filmo: australė ištekėjo už anoniminio spermos donoro, nuo kurio susilaukė dukters

Aminah Hart knygos „Kaip aš susipažinau su tavo tėvu“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-24 15:14
Australų Aminah Hart ir Scotto Anderseno meilės istorija unikali: jiedu iš pradžių susilaukė vaiko, ir tik po to susipažino bei pamilo vienas kitą. Kaip taip įmanoma? Ogi Scottas buvo anoniminis spermos donoras, kurio paslaugomis pasinaudojo Aminah. Neįtikėtina jų meilės istorija sudomino ir kino kūrėjus – remiantis jų istorija bus sukurtas filmas!

Kaip rašo „Daily Mail“, Aminah ir Scottas pirmą kartą susitiko 2013-aisiais, kai jų dukrai Leilai jau buvo metai.

Tikrai neįtikėtina, kad du atsitiktiniai žmonės, kurie kitomis aplinkybėmis net nebūtų susipažinę, sutiko vienas kitą dėka vaiko, kuris prasidėjo nuo spermos donoro

Aminah Hart spermos donoro paslaugomis nutarė pasinaudoti po tragiškos sūnų Marlono ir Louiso netekties – berniukus pasiglemžė reta genetinė liga. Pirmojo sūnaus Aminah susilaukė su savo buvusiu vyru, tačiau berniukas mirė būdamas vos keturių mėnesių. Po pirmo sūnaus netekties ir skyrybų su vyru Aminah su kitu partneriu susilaukė dar vieno sūnaus – tačiau ir jis sirgo ta pačia genetine liga ir mirė būdamas 14-os mėnesių.

Po tokios patirties moteris neprarado vilties bandyti gimdyti dar kartą, tik šįkart nutarė tai padaryti viena pati, be jokio vyro šalia, ir iš pradžių pasidarė genetinius tyrimus, kad sužinotų savo šansus susilaukti sveiko vaiko. 

2012-ųjų rugpjūčio 14-ąją gimusi mergaitė užpildė po sūnų netekties atsiradusią tuštumą ir suteikė jėgų gyventi toliau. Tačiau Aminah nė minties neturėjo, kad dukters gimimas į jos gyvenimą gali atnešti ir meilę. Sulaukusi anūkės Aminah motina paskatino ją kreiptis į ją apvaisinusią kliniką ir perduoti savo duomenis, jeigu kartais jos spermos donoras norėtų susipažinti su savo dukra, o Scottas Andersenas kaip tyčia norėjo pamatyti jo dėka gimusį vaiką.

Jiedu susitiko ir, abiem visiškai netikėtai, pamilo vienas kitą. O dieną, kuomet būtų buvęs Aminah sūnaus Louiso gimtadienis ir kurią ji paprastai praleidžia gedėdama ir iš naujo išgyvendama skaudų likimo smūgį, Scottas jai pasipiršo.

„Jis išėjo su Leila nupirkti pieno ir grįžo su sužadėtuvių žiedu, kas man buvo tikrų tikriausia staigmena, nes paprastai savo sūnų mirties metines bei jų gimtadienius aš praleidžiu tyliai“, – sakė ji „Daily Mail Australia“.​

 

Praėjus metams po sužadėtuvių, pora 130 svečių akivaizdoje prisiekė vienas kitam amžiną meilę Sorento paplūdimyje, Viktorijos valstijoje.

„Tikrai neįtikėtina, kad du atsitiktiniai žmonės, kurie kitomis aplinkybėmis net nebūtų susipažinę, sutiko vienas kitą dėka vaiko, kuris prasidėjo nuo spermos donoro“, – sakė Aminah Hart.

Neįtikėtiną savo gyvenimo istoriją, pažymėtą tragiška sūnų netektimi ir iš naujo atrasta laime pačiu netikėčiausiu būdu, Aminah Hart sudėjo į savo memuarus „Kaip aš susipažinau su tavo tėvu“ („How I Met Your Father“). Šią knygą ji dedikavo mirusiems sūnums – moteris norėjo kaip nors įprasminti jų trumpus gyvenimus.

„Jie buvo labai ligoti maži berniukai, bet turėjo labai ryškias asmenybes. Aš tiesiog norėjau pagerbti juos, nes tik jų dėka mano gyvenimas dabar yra toks, koks yra, – pasakojo ji. – Jeigu nebūčiau turėjusi jų, nebūčiau turėjusi ir Leilos bei Scotto. Niekada nebūčiau ieškojusi spermos donoro ir pagalvojusi apie dirbtinį apvaisinimą, kad galėčiau susilaukti kūdikio.“​

Aminah Hart knygos „Kaip aš susipažinau su tavo tėvu“ viršelis
Aminah Hart knygos „Kaip aš susipažinau su tavo tėvu“ viršelis
15min.lt

Naujausi straipsniai