Meilę mylimajai prisiekęs Kauno vicemeras S.Kairys: „Nežinome, ar vestuvių neteks atšokti gimdymo skyriuje“

Simono Kairio ir Deimantės Liubinaitės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-12 17:14
Kauno vicemeras Simonas Kairys (33) Kauno Rotušėje šiandien, balandžio 12 dieną, meilę ir ištikimybę prisiekė savo išrinktajai, viešųjų ryšių specialistei Deimantei Liubinaitei (25). Sutuoktinių pora netrukus džiaugsis ir dar vienu, jų santykius įprasminančiu statusu – pirmą kartą taps tėvais. Vaikelis į pasaulį gali pasibelsti bet kurią akimirką. Medikų prognozėmis – gimdymas turėtų įvykti kitą savaitę.

„Gali būti, kad tai bus mano gimtadienio dovana“, – sakė balandžio 19 d. asmeninę sukaktį minėsiantis politikas, pridurdamas, jog su Deimante abu nekantriai laukė vestuvių, nes nežinojo, ar iki kūdikio sprendimo pradžiuginti tėvus jie spės tapti oficialiu vyru bei žmona.

Nuotaka juokavo – jiedu su Simonu ne vieną mėnesį svarstė, kaip pasielgti su oficialiu santykių įteisinimu. Tai, kad pora tuoksis, buvo nuspręsta 2017-ųjų rugsėjo 20 d., kuomet Kauno vicemeras savo mylimai moteriai per jos gimtadienį įteikė sužadėtuvių žiedą. Tik po to likimus susieti nusprendusią porą pasiekė žinia apie tai, jog juos pavasarį aplankys gandrai.

Deimantė, per santuokos ceremoniją pasirinkusi Kairienės pavardę, apie didelę vestuvių šventę visada kalbėjo viešai.

„Todėl ir svarstėme, ką daryti. Kol dėliojome „pliusus“ ir „minusus“, atėjo pavasaris, ir mes vis dėlto nusprendėme vaikelio susilaukti jau būdami sutuoktiniais“, – pasakojo jaunavedžiai.

Prašymą susituokti Kauno miesto savivaldybės Civiliniam metrikacijos skyriui pora įteikė maždaug prieš dvi savaites. Pagal įstatymus, jiems ceremonijos būtų tekę laukti bent mėnesį, bet padėtį pakeitė iš medikų pristatyta pažyma apie nuotakos nėštumą.

„Nerimavau, ar vaikelis nepabels anksčiau“, – sakė Deimantė.

„Ir dabar nežinome, ar vestuvių neteks „atšokti“ gimdymo skyriuje kartu su gydytojais“, – šypsojosi Simonas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pora apie sprendimą tuoktis beveik niekam nepasakojo – suprato, jog bičiulius, draugus ir artimuosius norės išvysti tuomet, kai santuoką palaimins bažnyčia.

Civilinio jų ryšio liudininkais tapo draugai – Domas Sirgedas ir Edita Drazdauskienė. Jaunieji pasikeitė ir raudono bei balto aukso žiedais.

Kada šventė bus ir ar ji sutaps su krikštynomis, jaunavedžiai kol kas nežino – viskas priklausys nuo pirmagimio.

„Šventės viziją turime“, – sakė Kairiai.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Deimantė svajoja apie didelę puotą ir baltą suknelę. Šiandien į Rotušę ji atėjo vilkėdama kuklų drabužį – trumpą mėlyną suknelę įsigijo parduotuvėje.

„Žinokite, į jokias dailias sukneles nebetelpu. O ir po savaitės ma jos nebereikės. Todėl rinkausi tai, kas patogu“, – kalbėjo nuotaka.

Simonas ir Deimantė pora tapo prieš dvejus metus. Tuomet abu dirbo Kauno miesto savivaldybėje, susitikdavo renginiuose. Pora pasakojo, kad dėl jų meilės „kaltas“ bendras pažįstamų ratas.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai