Meilė laimi: Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones vėl kartu

Catherine Zeta-Jones ir Michaelas Douglasas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-26 13:15
Pernai metų rugpjūtį Michaelas Douglasas ir Catherine Zeta-Jones buvo paskelbę apie išsiskyrimą. Ne apie tikras skyrybas, o apie gyvenimą atskirai ir tolimesnių savo santykių persvarstymą. Iki tol trylika metų kartu praleidusi pora jau kurį laiką viešumoje nesirodė kartu. Visiems, stebintiems nuolatines Holivudo įžymybių skyrybas ir patikėjusiems, kad šlovė negali lemti ilgalaikių santykių, teks savo skepticizmą kiek nuslopinti. Panašu, kad garsiosios Holivudo poros santykiai visiškai susitvarkė.

Praėjusį savaitgalį viename renginyje Los Andžele pora vėl pasirodė kartu.

„Pirmiausia reikia pripažinti, kad padarei klaidą, o tuomet spręsti problemą“, – žurnalistams sakė rugsėjį septyniasdešimtmetį švęsiantis Michaelas Douglas, dėl santuokos problemų neneigiantis savo kaltės.

Pasak poros bičiulių, krizę aktorių šeimoje lėmė sudėtingas laikotarpis, kuris prasidėjo dar 2010-aisiais, kuomet Michaelui Douglasui buvo diagnozuotas gerklės vėžys. Netrukus Catherine Zeta-Jones prisipažino besigydanti nuo bipolinio sutrikimo, plačiau žinomo kaip maniakinė depresija. Nors Michaelas Douglasas ligą sėkmingai įveikė, o jo žmonos depresijos gydymas taip pat davė teigiamą rezultatą, tačiau patirtas stresas stipriai atsiliepė aktorių šeimyniniam gyvenimui.

Šiuo metu atsigauna ne tik poros santykiai. Dviejų „Osakrų“ laureato Michaelo Douglaso darbai po ligos taip pat atsistojo į reikiamas vėžes. Šiais metais pasirodys du filmai, kuriuose jis atliko pagrindinius vaidmenis. Vieną jų galėsime pamatyti dar šią vasarą. Komedija „Kai ateina ji“ („And so it Goes“) rugpjūčio 1 dieną, netrukus po pasaulinės premjeros, startuos ir Lietuvos kino teatruose. Filme Michaelas Douglas vaidina bjauraus charakterio, visų nemėgstamą turčių, kurio sustyguotas gyvenimas neatpažįstamai pasikeičia, kuomet jis netikėtai tampa anūkės globėju ir susipažįsta su nepalaužiamo būdo kaimyne (akt. Diane Keaton).

Neužilgo turėtų paaiškėti ir Catherine Zeta-Jones ateities vaidmenys. Šiuo metu ji pretenduoja tapti viena pagrindinių aktorių biografinėje dramoje apie italų kompozitorių Antonio Vivaldį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai