Meilė – galingesnė už karą: ukrainiečių pora susituokė rusų armijos nuniokotame Charkive

Nastia Gracheva ir Antonas Sokolovas / „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ukrainą siaubiantis karas nenugalės tikros meilės. Rusijos agresijos draskomame Charkive vestuvinius žiedus sumainė slaugytoja Nastia Gracheva ir gydytojas Antonas Sokolovas. Poros vestuvių nuotraukos akimirksniu išplito socialiniuose tinkluose.

Nors Charkivą beširdiškai drasko rusų okupantai, vietos žmonės visais būdais bando bent trumpam pasidžiaugti gyvenimu.

Balandžio 4-ąją Charkivo srities gubernatorius Olehas Synyehubovas pranešė, kad per parą Rusijos artilerija ir tankai sudavė daugiau kaip 20 smūgių miestui ir jo apylinkėms. Rusijos kariai taip pat apšaudė autobusų koloną, kuri bandė evakuoti pacientus iš subombarduotos ligoninės.

Visgi, kaip rašo „Daily Mail“, karo siaubas nesutrukdė ukrainiečiams Nastiai Grachevai ir Antonui Sokolovui sumainyti vestuvinių žiedų. Jaunųjų, pozuojančių tarp rusų armijos subombarduotų Charkivo pastatų, nuotraukos pradėjo plisti socialiniuose tinkluose. 

Nastia Gracheva ir Antonas Sokolovas / „Twitter“ nuotr.

Kaip skelbia „Daily Mail“, besibučiuojantys N.Gracheva ir A.Sokolovas buvo užfiksuoti iškart po to, kai sumainė vestuvinius žiedus.

Prieš prasidedant karui N.Gracheva Charkivo onkologijos ligoninėje dirbo slaugytoja, o A. Sokolovas – gydytoju. Vis dėlto okupantams įžengus į Ukrainos miestus, pora tapo savanoriais, teikiančiais medicininę pagalbą sužeistiems asmenims. Teigiama, kad pritrūkus medicinos priemonių, Nastia ir Antonas pradėjo rinkti pinigus ir pirkti vaistus miesto gyventojams.

Nastia Gracheva ir Antonas Sokolovas / „Twitter“ nuotr.

N.Gracheva ir A.Sokolovas – ne vienintelė pora, susituokusi karo akivaizdoje. Kaip skelbia „Daily Mail“, per karą dažna ukrainiečių pora skuba įtvirtinti savo santykius.

Prieš kurį laiką Ukrainos žmogaus teisių centro vadovė Oleksandra Matviichuk socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota jaunoji, vardu Jaroslava Fedoraš, bučiuojanti kario uniformą vilkintį mylimąjį. Poros nuotrauka taip pat užfiksuota iškart po vestuvių.

„Mes norėjome susituokti balandžio 29-ąją. Visada norėjau susituokti būtent tą dieną... Tačiau vasario 24 dieną Putinas pradėjo karą. Tada jaunikis stojo į teritorinę gynybą, o aš tapau savanore. Nebuvo prasmės ilgiau laukti vestuvių“, – sakė ji.

Jaroslavos Fedorašos vestuvės / „Twitter“ nuotr.
Skaitykite daugiau