Meilė baigėsi: skiriasi Johnny Deppas ir Amber Heard

Johnny Deppas ir Amber Heard / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-26 07:08
Po vos 15-os santuokoje pragyventų mėnesių skiriasi aktoriai Johnny Deppas (52 m.) ir Amber Heard (30 m.), praneša portalas TMZ.

TMZ žiniomis, skyrybų iniciatorė – Amber Heard, ji pirmadienį teismui pateikė skyrybų prašymą. Aktorė nurodė, kad su vyru išsiskyrė gegužės 22-ąją, tad dabar prašo teismo oficialiai nutraukti jų santuoką.

Amber Heard dokumentuose nurodo standartinę skyrybų priežastį – nesutaikomus skirtumus.

TMZ šaltinių žiniomis, pora nebuvo pasirašiusi priešvedybinės sutarties, tad Amber Heard mėgins prisiteisti sutuoktinio išlaikymą. Tačiau Johnny Deppas per savo advokatę Laurą Wasser prašo teismo apsaugoti jo turtą ir neskirti sutuoktinės išlaikymo.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Skyrybų prašymą Amber Heard pateikė praėjus vos trims dienoms po savo anytos, Johnny Deppo motinos Betty Sue Palmer mirties. Aktoriaus motina po ilgos ligos mirė gegužės 20-ąją, jai buvo 81-eri. Johnny Deppas su motina buvo labai artimi, tad ši netektis jam labai skaudi.

Žmonės.lt primena, kad Johnny Deppas ir Amber Heard susituokė 2015-ųjų vasarį. Jiedu susipažino 2009-aisiais filmuodamiesi juostoje „Romo dienoraštis“ („Rum Diary“) ir pora buvo nuo 2012-ųjų. Dėl Amber Heard aktorius paliko savo gyvenimo partnerę ir vaikų motiną Vanessą Paradis, su kuria pragyveno 14 metų, tačiau jie nebuvo susituokę.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai