Meghan Markle virto serialo „Simpsonai“ veikėja

Meghan Markle/ Vida Press ir aleXsandro Palombo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-04 18:04
Dailininkas Alexandro Palombo Sasekso hercogienę Meghan Markle pavertė animacinio filmo „Simpsonai“ heroje.

Nuo to laiko, kai 1989 metais populiarusis animacinis filmas „Simpsonai“ išvydo dienos šviesą, jame įgavęs pieštinę savo formą debiutavo ne vienas garsus visuomenės veikėjas, muzikantas, politikas. 

Ir nors Meghan Markle iš tikrųjų nėra animacinio filmo veikėja, bet šiuolaikinio meno kūrėjas Alexandro Palombo, naudodamas garsiame seriale įprastą braižą, ją nupiešė kaip tokią.

Menininkas savo darbais su pasauliu dalijosi socialiniame tinkle. Vyras garsaus filmuko heroje pavertė ne tik Meghan, bet ir kitus karališkosios šeimos narius.

Geltonais veidais A. Palombo papuošė Catherine Middleton, princesę Dianą, princą Harry bei Anglijos karalienę Elizabeth II.

Jau tapo įprasta, kad visame pasaulyje rodomas animacinis serialas – daugumos šiuolaikinių menininkų kiek kopijuojamas, taip stengiantis atkreipti visuomenės dėmesį į jų keliamas problemas.

Alexandro Palombo „simpsonizavo“ ne tik karališkąją šeimą. Daugelį kartų jis pagrindinius herojus perpiešė ir savo kūrybą naudojo socialiniams projektams (tokiems, kaip kova prieš krūties vėžį) paremti ar opioms problemoms visuomenėje išsakyti. 

Naujausi straipsniai