Meghan Markle tėvas vis dėlto nedalyvaus vestuvėse – šiandien jam daroma širdies operacija

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-16 08:09
Princo Harry sužadėtinė Meghan Markle, panašu, išgyvena siaubingiausią priešvestuvinį scenarijų. Po skandalo, per kurį paaiškėjo, kad princo Harry sužadėtinės Meghan Markle tėvas Thomas Markle parsidavė paparacams, 73-ejų vyras vėl ligoninėje dėl krūtinės srities skausmų. Jie nesiliauja po infarkto, kuris ištiko vyrą prieš savaitę.

Ir dėl gėdos, kai bandė pasipelnyti dukters sąskaita, ir dėl prastos savijautos jis atšaukė savo dalyvavimą vestuvėse.

Vis dėlto dukrai pavyko tėvą perkalbėti – antradienį buvo pasklidusi žinia, kad jis dalyvaus šventėje. Tačiau netrukus paaiškėjo, kad karališkosiose vestuvėse jo vis tiek nebus, nes trečiadienį jam atliekama širdies operacija, pranešė portalas TMZ.

Žmonės.lt primena, kad Thomas susitarė su fotografu dėl surežisuotų nuotraukų, kuriose princo Harry uošvis buvo užfiksuotas atvykęs į primatavimą dėl kostiumo vestuvėms, skaitinėjantis internetinius straipsnius apie M.Markle ir princą Harry.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.


„Tai asmeniška akimirka panelei Meghan Markle prieš pat vestuves. Ji su sužadėtiniu princu Harry prašo supratimo ir pagarbos ponui Thomui Markle šioje sudėtingoje situacijoje“, – tokią žinią paskelbė Kensingtono rūmai.Meghan Markle pripažino, kad tai buvo „giliai asmeninis momentas“ ir paprašė suprasti jos tėvą, juolab, kad jis neseniai patyręs infarktą.

Paaiškėjus suktybei Thomas pripažino, kad tai buvo kvaila idėja ir atsiprašė padaręs gėdą savo šeimai.

Naujausi straipsniai