Meghan Markle tėvas pradeda naują verslą: kurs vardinius drabužius

Thomas Markle'as, Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-16 18:27
Skandalais pagarsėjęs Meghan Markle tėvas Thomas neria į naują veiklą. Vyras žada pasipelnyti iš garsiosios dukters vardo ir planuoja išleisti vardinę drabužių liniją, praneša „Elle“.
Meghan sesuo Samantha apie tėvo planus pranešė socialinio tinklo paskyroje. „Labai džiaugiuosi dėl tėvo naujos kolekcijos, skirtos vyrams. Pranešiu ir daugiau naujienų“, – skelbė ji.
Iš garsiosios dukters vardo T. Markle pelnosi jau ne pirmą kartą. Jis už pinigus dalija interviu tabloidams ir pasakoja žurnalistams įvairiausias karališkosios šeimos nare tapusios M. Markle gyvenimo detales. Princas Harry ir Meghan ne kartą yra tėvo prašę nustoti bendrauti su žiniasklaida. Tuo tarpu T. Markle tokį savo elgiasį įvardija, kaip būdą pradėti bendravimą su dukra. Yra žinoma, kad už vieną interviu, kurį T. Markle davė Britanijos žiniasklaidai, jam buvo sumokėti net 10 tūkst. dolerių. Panašu, kad Thomas nežada sustoti ir iš Sasekso hercogienės vardo bandys uždirbti kaip galima daugiau.
Artimas M. Markle bičiulis neseniai prisipažino, kad dėl tokių šeimos poelgių ji jaučiasi įskaudinta.
„Ji jaučia emocinį terorą ir spaudimą iš savo šeimos“, – pasakojo artimas bičiulis.

M. Markle sesuo Samantha taip pat yra prisipažinusi, kad rašo knygą apie Meghan gyvenimą ir žada apie ją atskleisti intriguojančių detalių. Knyga vadininsis „Princesės šešėlyje“. 

Naujausi straipsniai