Meghan Markle tėvas pasidalijo įspūdžiais po dukters vestuvių

Meghan Markle su tėvu Thomu Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-21 10:33
Gegužės 19 d. pasaulio dėmesį prikaustė Jungtinės Karalystės princo Harry (33) ir jo išrinktosios, buvusios amerikiečių aktorės Meghan Markle (36) vestuvės.

Savo atžalos vestuves tik per televizoriaus ekraną stebėjo jaunosios tėvas Thomas Markle (73). Šventėje jis nedalyvavo dėl sutrikusios sveikatos, be to, savaitę iki vestuvių vyras padarė tokių žingsnių, dėl kurių buvo visuomenės pasmerktas.

Kai pasibaigė oficiali vestuvių ceremonija, portalas TMZ kreipėsi į Thomą Markle, kad galbūt jis galėtų išreikšti savo įspūdį.

Ponas Markle sakė, kad atidžiai stebėjo visą vestuvių transliaciją. Šventę vertina kaip užburiančią ir itin jautrią.

„Mano mergaitė šiandien labai graži ir atrodo ypatingai laiminga. Būčiau norėjęs būti ten tokią svarbią dieną ir palaikyti savo dukrą. Linkiu jaunavedžiams daug meilės ir laimės“, – sakė Meghan Markle, po vestuvių tapusios Sasekso hercogiene, tėvas.

Žmonės.lt primena, kad Thomas Markle gerą savaitę iki dukters vestuvių patyrė infarktą. Tačiau atsigavęs ketino vesti dukrą prie altoriaus. Dar kartą jo širdis sustreikavo po skandalo, kilusio dėl su būsimomis vestuvėmis susijusių nuotraukų.

Thomas Markle susitarė su fotografu dėl surežisuotų fotografijų, kuriose princo Harry uošvis buvo užfiksuotas atvykęs į primatavimą dėl kostiumo vestuvėms, skaitinėjantis internetinius straipsnius apie Meghan Markle ir princą Harry.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Paaiškėjus suktybei Thomas pripažino, kad tai buvo kvaila idėja ir atsiprašė padaręs gėdą savo šeimai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama