Meghan Markle tėvas neigia gandus: niekada neprašiau pinigų iš dukters

Meghan Markle su tėvu Thomu Markle / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po karališkųjų vestuvių prabėgus beveik dviem savaitėm prabilo princo Harrio žmonos Meghan Markle tėvas Thomas Markle.

Prieš pat karališkąsias vestuves žiniasklaidoje buvo pasklidę gandai, kad Meghan tėvas būsimos nuotakos prašė pinigų. Tačiau, anot jo, tokie gandai yra paprasčiausias mėšlas.

Jis teigia turintis didelį pensijos fondą, todėl pinigų iš Meghan jam nereikia. Nepaisant to, M. Markle tėvas atskleidžia, kad jeigu jam reikėtų pagalbos – dukra jam visuomet ištiestų ranką. T. Markle atskleidžia, kad apie pinigus jis dukra net niekada nėra šnekėjęs.

Kaip skelbia užsienio naujienų portalas TMZ, Thomas Markle gyvena kukliai, neišlaidaudamas, todėl papildomų pinigų jam nereikia.

Žmonės.lt primena, kad Thomas Markle gerą savaitę iki dukters vestuvių patyrė infarktą. Tačiau atsigavęs ketino vesti dukrą prie altoriaus. Dar kartą jo širdis sustreikavo po skandalo, kilusio dėl su būsimomis vestuvėmis susijusių nuotraukų.

Thomas Markle susitarė su fotografu dėl surežisuotų fotografijų, kuriose princo Harry uošvis buvo užfiksuotas atvykęs į primatavimą dėl kostiumo vestuvėms, skaitinėjantis internetinius straipsnius apie Meghan Markle ir princą Harry.

Paaiškėjus suktybei Thomas pripažino, kad tai buvo kvaila idėja ir atsiprašė padaręs gėdą savo šeimai. Šiuo metu jis ilsisi po širdies operacijos.

Skaitykite daugiau