Meghan Markle tėvas dukters pirmagimio sutikime nedalyvaus: karališkoje šeimoje jis – „persona non grata“

Thomas Markle'as, Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-25 17:59
Kai kalba pasisuka apie tėvą Thomą Markle princo Harry žmona Meghan Markle, panašu, nėra tokia atlaidi ir geranoriška. Kaip praneša užsienio naujienų portalas „TMZ“, kontroversiškasis kunigaikštienės tėvas sutinkant dukters pirmagimį nedalyvaus.
Anot minėto portalo, karališkoji šeima su juo vis dar nepalaiko jokio ryšio. „TMZ“ šaltiniai atskleidžia, kad T. Markle į Londoną susipažinti su netrukus gimsiančiu anūku atvykti nežada. Tuo tarpu Meghan mama Doria Ragland – jau Jungtinėje Karalystėje. Pasak žiniasklaidos, Thomas tarp karališkosios šeimos atstovų vis dar yra laikomas „persona non grata“. Ir nors kilmingoji šeima ryšių su juo palaikyti artimiausiu metu nežada, vyras tikisi, kad Meghan širdis jo atžvilgiu suminkštės tuomet, kai ji susilauks kūdikio.
Thomas Markle su dukra / Asmeninio albumo nuotr.
Thomas Markle su dukra / Asmeninio albumo nuotr.

Su spauda mėgstantis pasišnekėti T. Markle, pasak karališkosios šeimos reporterės Katie Nicholl, pastaruoju metu tapo įtartinai tylus. Anot jos, tokiu būdu jis greičiausiai bando atsikovoti Meghan prielankumą, mat pagrindinė M. Markle ir jos tėvo nesutarimo priežastis – jo nuolatiniai interviu spaudai.

„Mes nematėme jokio naujo Thomo interviu. Iš jo, pastaruoju metu, negirdėjome nė žodžio. Mąstant apie tai, kad jis nuolatos spaudai dalijo interviu – toks Thomo elgesys yra gana neįprastas. Žinau, kad interviu, kuriuose Thomas kalbėjo apie intymias Meghan gyvenimo detales, laiškus, kuriuos jis paviešino. Visa tai, Meghan išgyveno labai skaudžiai. Žinau, kad prieš vestuves hercogienė susisiekė su tėvu ir pasakė: – „Jeigu tik galėtum kurį laiką patylėti...nesinaudoti spauda, kaip bendravimo priemone. Mes norime tavimi pasitikėti“. Ji norėjo suteikti tėvui antrą šansą“, – pasakojo K. Nicholl.

Naujausi straipsniai