Meghan Markle švenčia 38-ąjį gimtadienį: princas Harry žmoną pasveikino pirmasis

Meghan Markle ir princas Harry apsilankė beisbolo rungtynėse/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-04 15:10
Rugpjūčio 4 dieną Sasekso hercogienei Meghan Markle sueina 38-eri metai. Svarbią dieną nusprendusi praleisti su šeima, moteris pačio šilčiausio sveikinimo ryte sulaukė iš savo vyro, princo Harry.

Viena žymiausių pasaulio moterų savo gimimo dieną nusprendė paminėti kukliai. Meghan Markle pareiškė rugpjūčio 4-ąją norinti išvengti pasaulio dėmesio, todėl sveikinimus asmeniškai ji priims tik iš pačių artimiausių. Hercogienė dieną praleisti panoro su pirmagimiu Archie ir princu Harry.

Tiesa, princas Harry neatsisakė idėjos savo žmonos pasveikinti viešai. Harry savo ir Meghan instagramo paskyroje pasidalijo žmonos nuotrauka. Tai – akimirka iš pirmosios Sasekso hercogų oficialios kelionės į Australiją, Naująją Zelandiją bei Tongą.

„Sveikinu su gimtadieniu savo nepakartojamą žmoną, ačiū, kad į gyvenimo kelionę leidaisi drauge“, – štai tokią žinutę Meghan paliko jos mylimasis.

Jau anksčiau buvo kalbėta, kad, hercogienės pageidavimu, išskirtinio vakarėlio nebus. Meghan dieną praleis su naujagimiu ir vyru. Jiems persikrausčius į Frogmoro kotedžą, atsirado daugiau galimybių pasimėgauti ramybe ir vienas kitam skirti dėmesio.

Po to, kai prieš daugiau nei dvejus metus princas Harry ir Meghan Markle viešai paskelbė apie savo santykius, buvusi amerikiečių aktorė ir serialo „Suits“ žvaigždė tapo labiausiai stebima moterimi pasaulyje.

Ir nors prie dėmesio ji buvo pratusi anksčiau, toks intensyvus žiniasklaidos domėjimasis jos gyvenimu Sasekso hercogienei kėlė ir kelia stresą. Nenuostabu, kad gimtadienio proga ji visų paprašė paprasčiausios ramybės.

Naujausi straipsniai