M.Markle sulaukė kaltinimų, kad pasipuošė nužudymu įtariamo Saudo Arabijos princo dovanotais auskarais

Meghan Markle ir Mohammedas bin Salmanas / SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-07 19:13
Dar vieni kaltinimai Meghan Markle. Sasekso hercogienė sulaukė kritikos dėl 500 tūkst. svarų sterlingų vertės auskarų, kuriuos jai padovanojo žurnalisto nužudymu kaltinamas Saudo Arabijos princas Mohammedas bin Salmanas, praneša „Daily Mail“.

Šeštadienį advokatas Michaelis Eisneris, kovojęs prieš žurnalistų persekiojimą Saudo Arabijoje, apkaltino Meghan Markle dėl netinkamo aksesuarų pasirinkimo.

Vyras patikino, kad Sasekso hercogienė 2018-aisiais dėvėjo žurnalisto Jamalo Khashoggi nužudymu kaltinamo Saudo Arabijos princo Mohammedo bin Salmano dovanotus deimantinius auskarus, kurių vertė siekia 500 tūkst. svarų sterlingų.

Pranešama, kad deimantiniai auskarai M.Markle buvo įteikti kaip vestuvinė dovana, Saudo Arabijos princui viešint Didžiojoje Britanijoje, 2018-ųjų kovą. Visgi, nėra tikslių duomenų, kad Mohammedas bin Salmanas būtų asmeniškai auskarus įteikęs Meghan ar su ja susitikęs. Manoma, kad auskarai buvo užregistruoti kaip dovana ir, kad Meghan apie juos buvo informuota tik 2018 m. liepos mėnesį.

Meghan Markle / SCANPIX nuotr.
Meghan Markle / SCANPIX nuotr.

Nepaisant neaiškių aplinkybių, kuriomis Sasekso hercogienė galėjo gauti tokią dovaną nuo Saudo Arabijos princo, advokato M.Eisnerio teigimu, M.Markle auskarai yra nupirkti už „kruvinus pinigus“. 

„Šiuos auskarus už kruvinus pinigus nupirko ir padovanojo žmogžudys. Ji neturėjo teisės jų dėvėti“, – teigė jis.

Žinomas advokatas stebėjosi, kaip hercogienė galėjo nežinoti apie tai, kad princas yra susijęs su žmogžudyste. Meghan Markle jo dovanotais auskarais pasipuošė per valstybinę vakarienę, kurį įvyko Fidžyje, 2018 m. spalio 23 d.,  praėjus trims savaitėms po to, kai Stambule, Saudo Arabijos konsulate, buvo nužudytas ir vėliau gabalais sukapotas žurnalistas J.Khashoggi.

Mohammedas bin Salmanas / SCANPIX nuotr.
Mohammedas bin Salmanas / SCANPIX nuotr.

Sasekso herocogienės advokatai tikina, kad valstybinės vakarienės metu M.Markle nė nenutuokė apie tai, kad Saudo Arabijos princas yra siejamas su žurnalisto nužudymu.

Naujausi straipsniai