Meghan Markle šiandien švenčia mergvakarį: štai ką apie jį žinome

Millie Mackintosh ir Meghan Markle sieja artima draugystė / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-04 15:33
Jungtinės Karalystės princo Harry (33) nuotaka Meghan Markle (36) sekmadienį švenčia mergvakarį, praneša dailymail.co.uk.

Su artimiausiomis draugėmis būsimoji nuotaka linksminasi penkių žvaigždučių viešbutyje, kur lepinasi prabangiomis SPA procedūromis. Viešbučio pavadinimas niekur nėra skelbiamas saugumo sumetimais.

Linksmybių kupiną dieną Meghan Markle leidžia be brangiausios moters – jos mama Doria Radlan šiuo metu yra JAV. Nedalyvauja mergvakaryje ir Kembridžo hercogienė Catherine. Balandį gimdysianti aristokratė nusprendė praleisti šventę.

Tikslus mergvakario viešnių sąrašas nėra žinomas, tačiau net neabejojama, kad jame dalyvauja aktorė Millie Mackintosh, kuri padeda Meghan Markle organizuoti vestuves. Taip pat tikima, kad šventėje dalyvauja dizainerė Misha Nonoo, stilistė Jessica Mulroney, princesės Eugenie bei Beatrice, tenisininkė Serena Williams, aktorė Abigail Spencer.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės įvyks gegužės 19 dieną. Nors princas tikina, kad svečių sąrašas dar nėra užbaigtas, jau žinoma, kad iškilmėse dalyvaus seras Eltonas Johnas, grupės „Spice Girls“ narės. Princas Harry norėjo pakviesti į šventę ir buvusį JAV prezidentą Baracką Obamą su žmona Michelle, tačiau atsisakė šios minties dėl įtemptų Jungtinės Karalystės santykių su dabartiniu prezidentu Donaldu Trumpu.

Tuo tarpu grupė „Foo Fighters“ užsiminė, jog galbūt koncertuos princo Harry ir Meghan Markle vestuvėse. Tai nebūtų netikėtas jaunavedžių pasirinkimas – princas jau buvo pakvietęs šią grupę koncertuoti per „Invictus“ žaidynes.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai