Meghan Markle šiais metais laukia didžiulė kelionė: „Tai – puikus šansas sublizgėti“

Meghan Markle / Leidinio „People“/ Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-13 08:48
Prieš pat Meghan Markle pabėgant iš dėmesio centro, kai rugpjūtį ji šiek tiek laiko nusprendė praleisti su artima drauge, stiliste Jessica Mulroney Toronte, imta kalbėti, jog naujoji Sasekso hercogienė išgyvena tikrai nelengvą laikotarpį.

Rugsėjo mėnesio žurnalo „People“ viršelį papuošusi Meghan Markle šiuo metu bando savo gyvenimą perdėlioti iš naujo. Svarbi jos dėlionės dalis – draugai bei artimieji.

Kurios dalys yra tinkamos naujai mozaikai, o kurios turėtų būtų visiškai iš jos išmestos? Meghan susiduria su sunkumais, kai jai reikia spręsti – pasitikėti senais draugais ar ne.

„Hercogienė prarado ryšį su keletu labai jai brangių žmonių dar prieš vestuves. Tai moteriai tikrai kainavo ašarų“, – leidiniui „People“ pasakoja hercogienę pažįstantis šaltinis.


Doria Ragland ir Meghan Markle / Vida press nuotr.
Doria Ragland ir Meghan Markle / Vida press nuotr.

Pastarieji 5 mėnesiai princo Harry gyvenimo moteriai buvo dar sunkesni, nei visas laikotarpis po to, kai jiedu su Harry paskelbė apie sužadėtuves. O tas laikotarpis buvo tikrai nelengvas.

Tuomet užvirė tikras pragraras. Už pinigus prakalbo Meghan tėvas, kuris nesiliovė dalijęs interviu ir koneveikęs jauną moterį, Meghan užsipuolė jos sesuo ir kiti šeimos nariai. Tik mama ištikimai palaikė savo dukrą ir su ja net persikėlė gyventi į Didžiąją Britaniją.

Naujausiame numeryje pasakojama, kad nors M. Markle komentarais nesišvaistė, tačiau jos širdis plyšo ir tada, ir per pastaruosius penkis mėnesius, kai jai reikėjo padėti tašką daugumoje brangių santykių. Pabūgusi, kad su draugais gali nutikti taip pat, kaip su tėvu – Meghan tarsi atsimušė į sieną.

Dabar ji neturi laiko net atsikvėpti. Hercogienei reikia ruoštis didžiuliam turui po pasaulį. Kartu su vyru Harry jų laukia vizitai įvairiose šalyse.

„Šis pasaulinis turas – puikus šansas Meghan sublizgėti“, – teigia Ingrida Seward, biografinės knygos apie karalienę Elizabeth II ir princą Philipą autorė. Nelaikas galvoti apie praeitį. Toks hercogienės darbas – išgyventi.

Naujausi straipsniai