Meghan Markle sesuo pateko į avariją

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-17 17:56
Kas dar?! Princo Harry sužadėtinei Meghan Markle likimas vis pateikia bjaurių netikėtumų – per dieną net kelis. Ir visi jie susiję su artimaisiais.

Neseniai portalas metro.co.uk pranešė, kad būsimos nuotakos sesuo Samantha Markle pateko į avariją. Ji nuvežta į ligoninę, nes įtarta, kad lūžo plaštaka ir koja ties keliu.

Incidentas įvyko gegužės 16 d. Samantha Markle važiavo automobiliu, už vairo buvo jos draugas. Pora judėjo viena Floridos mokamų automagistralių. Vienu metu juos apsupo paparaciai. Vienas jų bandė užlipti ant jų mašinos tikrąja to žodžio prasme. Todėl Samanthos Markle draugas pabandė išsukti automobilį ir atsitrenkė į betono stulpą.

Samantha Markle trenkėsi į priekinį stiklą ir skaudžiai susitrenkė, todėl draugas ją nugabeno į ligoninę.

Visuomenė šią žinią sutiko su viena mintimi: dabar skandalingoji sesuo tikrai negalės nuvykti į vestuves Londone ir jas sugadinti.

Savaitės pradžioje per pasaulį nuskambėjo istorija, kaip Meghan Markle tėvas Thomas Markle pabandė užsidirbti pinigų iš atžalos – surežisavo nuotraukas, kaip jis neva ruošiasi dukters vestuvėms ir už tai, tikima, gavo apie 100 tūkst. JAV dolerių.

Todėl, o teigiama ir dėl vėliau patirto širdies smūgio, jis nelydės dukters šeštadienį prie altoriaus. Spėjama, kad nuotaką palydės jos motina Doria Radlan.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad nei Meghan Markle sesuo Samantha, nei jos brolis Thomas jaunesnysis į vestuves nepakviesti – atžalų tėvas tas pats, tačiau jie nebendrauja.

„Meghan neturi ir niekada neturėjo jokių santykių su savo broliu ir seserimi. Negana to, kai Meghan Markle gimė, vaikai kartu net negyveno", – teigė šaltinis „The Telegraph“ leidiniui.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai