Meghan Markle sesuo ir vėl nenulaikė liežuvio – pažėrė dar daugiau kritikos

Samantha Markle kirto savo seseriai Meghan Markle ir jos sužadėtiniui princui Harry / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-13 10:34
Jungtinės Karalystės princo Harry (33) sužadėtinės Meghan Markle (36) sesuo ir vėl kirto porelei. Šįkart Samantha Markle (52) papriekaištavo Meghan, kad ši per mažai padeda savo bankrutavusiam tėvui Tomasui Markle (73).

„Jei gali išleisti 75 tūkst. dolerių suknelei, gali 75 tūkst. dolerių skirti tėvui“, – pareiškė Samantha. Jos minima suknelė – tai „Ralph and Russo“ kūrinys, kurį Meghan vilkėjo oficialios sužadėtuvių fotosesijos metu.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Samantha taip pat patikino, kad prie altoriaus Meghan lydės ne motina, kaip buvo anksčiau teigta, bet tėvas. Šiuo metu, pasak S.Markle, jųdviejų tėvas kruopščiai seka gydytojų instrukcijas, kad sustiprintų skaudančią koją. Teigiama, kad Thomasas gydosi tik dėl dukters vestuvių.

Nors nėra skelbiama, kas sumokėjo už Meghan suknelę, kurią ji vilkėjo per fotosesiją, tikėtina, kad išlaidas padengė karališkoji šeima – jie iš savo asmeninių lėšų sumokės ir už vestuves. Priešingai nei Kate Middleton, Meghan tėvai nėra turtingi, todėl jie negali apmokėti karališkų vestuvių iškilmių.

Asmeninis princo Harry turtas vertinamas 40 mln. JAV dolerių. Tuo tarpu Meghan turtas įvertintas 5 mln. JAV dolerių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tai nėra pirmas kartas, kai Samantha viešai sukritikuoja Meghan ir jos sužadėtinį. Per Kalėdas viešėdamas radijuje princas Harry pasakojo, kad Meghan puikiai tvarkosi su naujovėmis, geba prisitaikyti prie karališkosios šeimos tradicijų. „Ji tvarkosi tiesiog nuostabiai. Ji puikiai įsilieja ir, manau, mes jai tapome šeima, kurios ji niekada neturėjo“, – sakė princas, turėdamas omenyje, kad Meghan tėvai Doria ir Thomas išsiskyrė, kai jai buvo šešeri.

Toks princo pareiškimas įskaudino Samanthą, kuri yra Meghan sesuo iš tėvo pusės: „Tiesą sakant, ji turi didelę šeimą, kuri visada buvo šalia. Aplinka namie visada buvo normali. Kai tėtis ir Doria išsiskyrė, mes visi pasistengėme, kad Meghan jaustųsi turinti dvejus namus.“

Moteris pripažįsta – ji su Meghan nebebendrauja. Tačiau Samantha tikina, kad jos ne šiaip atitolo – tai Meghan visada buvo pernelyg užsiėmusi ir neturėjo šeimai laiko.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai