Meghan Markle sesuo ir vėl drumsčia hercogienės ramybę: „Kaip gali būti tokia šalta?“

Samantha Grant ir Meghan Markle / Instagram, Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-20 18:58
Pastarosiomis savaitėmis Sasekso hercogai Meghan Markle ir princas Harry sulaukė net keleto išpuolių iš M. Markle sesers Samanthos. Antradienį karališkoji pora apsilankė Nelsonui Mandelai skirtoje parodoje. Tuo tarpu Samantha socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje paliko įrašą, kuriame skelbia, kad jos pusiau sesuo Meghan šaltai elgiasi su jųdviejų tėvu Thomu. 

„Gal aplankytum savo tėvą? To jau gana. Pasielk humaniškai, pasielk kaip moteris. Jeigu tėvas mirs – dėl to kalta būsi tu, Meg. Džiaugiuosi, kad turi tiek laiko lankyti kitus, lankytis parodose, tačiau ignoruoji savo tėvą. Kaip tu gali būti tokia šalta? Kaip tu gali žiūrėti į save veidrodyje? Harry? Manau, kad aš ir anksčiau buvau teisi“, – rašė ji.

Kitoje žinutėje Samantha pavadino karališkąją šeimą gėda. „Jūs turite gėdytis savęs“, – sakė ji kalbėdama apie kilmingosios šeimos elgesį su Thomu Markle.

Princas Harry ir M. Markle nusprendė nutraukti santykius su Sasekso hercogienės tėvu po to, kai jis atsisakė nedalyti spaudai interviu apie savo žymiąją dukrą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Entertainment Tonight“ šaltinis atskleidė, kad pora ant jo pyksta dėl, kad jis vis duoda interviu geltonajai spaudai ir dar ima už tai užmokestį.

Tuo tarpu Thomas Markle prisipažino, kad jis nenustos dalyti interviu tol, kol jaunavedžiai su juo nepradės šnekėti.

„Aš tylėjau ištisus metus. Tuos metus spauda nuolat mane spaudė, o aš slėpiausi Meksikoje. Viena dieną nusprendžiau papasakoti savo istoriją. Po pirmojo interviu karališkoji šeima atsitvėrė tylos siena. Todėl aš daviau dar vieną interviu, kad tą sieną pralaužčiau. Aš tiesiog norėčiau, kad jie su manimi kalbėtų. Rytoj mano gimtadienis. Man sueis 74-eri. Ir aš mėgaujuosi faktu, kad galiu priversti visą karališkąją šeimą tylėti....Ir, kad aš galiu pasijuokti iš hercogienės“, – yra kalbėjęs T. Markle.

Šios savaitės pradžioje M. Markle tėvas davė interviu leidiniui „The Sun“, kuriame skelbė, kad Meghan yra persigandusi.

„Aš matau tai jos akyse, veide ir šypsenoje. Aš mačiau ją besišypsant metų metais. Aš žinau, kokia turi būti jos šypsena. Ir man nepatinka tai, ką aš matau dabar. Tai netgi nėra sceninė šypsena, tai – šypsena išspausta per skausmą. Man labai neramu. Manau, kad ji patiria didžiulę įtampą. Tam, kad būtum ištekėjusi už princo turi sumokėti didžiulę kainą“, – sakė jis.

Po to, kai žiniasklaidoje pasklido žinia, kad princas Harry ir Meghan Markle palaiko romantiškus santykius – Samantha dažnai išreikšdavo savo pasipiktinimą seserimi. Ji neseniai prisipažino, kad šiuo metu rašo knygą, kurioje atskleis ir daugiau Meghan paslapčių, ji vadinsis „Gyvenimas hercogienės šešėlyje“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai