Meghan Markle seserį, bandančią patekti į rūmus, sulaikė sargyba

Samantha Markle ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-08 19:20
Meghan Markle sesuo Samantha Markle vis bando sulaukti karališkosios šeimos dėmesio. Štai neseniai ji buvo sulaikyta prie Kensingtono rūmų. Bandžiusią patekti į vidų, moterį nuramino apsaugos darbuotojai.

53-ejų metų moteris rugsėjo pabaigoje apsistojo Londone ir nuo to laiko ji visaip bando susisiekti su Meghan Markle. Paskutinėse fotografijose matosi, kad neįgaliesiems pritaikytame vežimėlyje sėdinti Thomo Markle dukra perduoda Kensingtono rūmų darbuotojams laišką, kuris, kaip teigiama, adresuotas jos seseriai Meghan Markle.

Kol kas nėra aišku, kas parašyta Sasekso hercogienei skirtame laiške, tačiau pastaruoju metu Meghan Markle šeimos elgesys su ja buvo ne itin gražus.

Po įvykio Samantha Markle paviešino žinutę socialiniame tinklalapyje „Twitter“: „Taip, žinau, visi norėtų sužinoti, kas tame laiške.“

Primename, kad Samantha yra Meghan Markle tėvo Thomo dukra. Nuo tada, kai į viešumą iškilo Meghan ir princo Harry romanas – moteris nevengė kalbėti viešai ir pasakoti intymių savo šeimos detalių. Nei Samantha, nei Thomas Markle Meghan ir Harry vestuvėse nedalyvavo. 

Samantha Markle perduoda Meghan Markle adresuotą laišką / Vida Press nuotr.
Samantha Markle perduoda Meghan Markle adresuotą laišką / Vida Press nuotr.
Samantha Markle perduoda Meghan Markle adresuotą laišką / Vida Press nuotr.
Samantha Markle perduoda Meghan Markle adresuotą laišką / Vida Press nuotr.

Per praėjusias Kalėdas, viešėdamas radijuje princas Harry pasakojo, kad Meghan puikiai tvarkosi su naujovėmis, geba prisitaikyti prie karališkosios šeimos tradicijų. „Ji tvarkosi tiesiog nuostabiai. Ji puikiai įsilieja ir, manau, mes jai tapome šeima, kurios ji niekada neturėjo“, – sakė princas, turėdamas omenyje, kad Meghan tėvai Doria ir Thomas išsiskyrė, kai jai buvo šešeri.

Toks princo pareiškimas tuomet įskaudino Samanthą, kuri yra Meghan sesuo iš tėvo pusės: „Tiesą sakant, ji turi didelę šeimą, kuri visada buvo šalia. Aplinka namie visada buvo normali. Kai tėtis ir Doria išsiskyrė, mes visi pasistengėme, kad Meghan jaustųsi turinti dvejus namus.“

Tiesa, moteris prisipažino – ji su Meghan nebebendrauja. Tačiau Samantha tikino, kad jos ne šiaip atitolo – tai Meghan visada buvo pernelyg užsiėmusi ir neturėjo šeimai laiko.

Naujausi straipsniai