Meghan Markle puošiantis ypatingas aksesuaras – dovana nuo mylimo vyro

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-13 12:02
Meghan Markle ir princas Harry gegužės 19-ąją atšventė pirmąsias vestuvių metines. Prieš metus, Šv. Jurgio koplyčioje, Meghan tapo Didžiosios Britanijos princo žmona. Metinių proga hercogai pasidalijo išskirtiniais ir dar nematytais kadrais, o kartu su visa šeima dalyvaudama „Trooping for Colour“ pademonstravo ir mylimojo dovaną.

Po to, kai gegužės 6-ąją moteris pagimdė judviejų su princu Harry sūnų Archie Harrison Mountbatten-Windsor, tai buvo antrasis jos pasirodymas visuomenėje. Smalsuoliai nepraleido nė menkiausios hercogienės įvaizdžio detalės ir išnarstė nuo A iki Z. 

Neliko nepastebėtas ir naujasis Sasekso hercogienės aksesuaras. Moters ranką papuošė trečiasis žiedas. Iš pradžių buvo spėjama, kad tai dovana, gimusio sūnaus proga, tačiau People patvirtino, kad žiedas – pirmųjų vestuvių metinių dovana nuo vyro Harry.

Meghan Markle ranką papuošė naujas žiedas / Vida Press nuotr.
Meghan Markle ranką papuošė naujas žiedas / Vida Press nuotr.

Šalia naujojo žiedo puikuojasi ir dar du: sužadėtuvių ir vestuvių.

„Laimingų pirmųjų vestuvių metinių jų didenybėms, Sasekso hercogienei ir hercogui”, – štai toks užrašas šiandien puikavosi oficialiame karališkosios poros instagramo puslapyje. Meghan su Harry savo gerbėjus metinių progą pradžiugino nematytais kadrais iš įsimintinųjų karališkųjų vestuvių. Ten užfiksuota įspūdinga suknele pasidabinusi Meghan su vyru, mažosios Catherine ir princo Williamo atžalos, kiti garbūs svečiai.

Žmonės.lt primena, kad Harry prie altoriaus pasitiko Meghan lygiai prieš metus, gegužės 19-ąją. Vestuvinę Meghan Markle suknelę sukūrė britų dizainerė Clare Waight Keller. Ji – pirmoji moteris per visą „Givenchy“ istoriją, tapusi šių mados namų vadove. Jaunąją puošė Clare Waight Keller kūrinys ir karališkosios relikvijos. Ilgą veliumą prilaikė Karalienės Mary tiara, inkrustuota deimantais. Tiara buvo sukurta 1932-aisiais, o jos pagrindinė puošmena mena dar XIX amžių.

Į Šv. Jurgio koplyčią Meghan Markle išvyko vienu automobiliu su savo motina Doria Ragland. Jos įsėdo į juodą Rolls-Royce Phantom IV automobilį, kuris buvo sukurtas 1950-aisiais Karalienei Elizabeth II. Tuo pačiu automobiliu prieš septynerius metus į savo vestuves vyko ir princo Williamo nuotaka Catherine.

Meghan Markle ir princo Harry karališkosios vestuvės / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princo Harry karališkosios vestuvės / „Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu jaunikis į vestuves atvyko kartu su broliu princu Williamu. Jis šiose vestuvėse eina garbingas vyriausiojo pabrolio pareigas. Abu vyrai vestuvių proga pasipuošė karinėmis uniformomis. Ilgai buvo spėliojama, ar princas Harry nusiskus barzdą – draudžiama vilkėti karinę šventinę uniformą ir būti su barzda. Tačiau princams, bent jau per jų vestuves, gali galioti išimtys – taip nusprendė Karalienė Elizabeth II.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai