Meghan Markle pakerėjo britus tuo, kam hercogienė Catherine niekada nesiryžo

Princas Harry su Meghan Markle atvyko į Kardifą / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-19 12:45
Vos pasaulis sužinojo apie princo Harry (33) santykius su amerikiečių aktore Meghan Markle (36), televizijos žvaigždę užgriuvo didžiulis dėmesys. Gerbėjai ir paparacai ėmė persekioti ne tik ją, bet ir jos šeimą, draugus. Kai pora paskelbė apie sužadėtuves, pasaulis visai išsikraustė iš proto.

Susidomėjimas Meghan šiuo metu gerokai didesnis nei trečio vaikelio besilaukiančia Kembridžo hercogienė Catherine. Skamba neįtikėtinai? Bet taip yra! Pabandykime pasiaiškinti, kur slypi Meghan Markle fenomeno paslaptis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nėra jokios abejonės, kad savo šiluma ir atvirumu aplinkai Meghan visuomenei primena princo Harry motiną, šviesaus atminimo princesę Dianą. Būtent princesė Diana pirmoji sulaužė karališkąjį protokolą, kai atsisakė baltų pirštinaičių, simbolizavusių aukštą kilmę ir tyrumą, neiškilmingų vizitų metu. Princesė Diana negalėjo pakęsti pirštinaičių nešamos žinutės, todėl į susitikimus ji eidavo be pirštinių. Šiltumu garsėjusi aristokratė mėgo laikyti žmones už rankų, užmegzti tikrą kontaktą, o pirštinės tam trukdė. Taip pat ji buvo viena pirmųjų, atsisakiusių skrybėlaičių. „Tu negali deramai apkabinti vaiko, kai esi su skrybėle“, – taip savo sprendimą aiškino princesė Diana.

Su tragiška princesės Dianos žūtimi baigėsi ir karališkosios šeimos ypač šiltas santykis su liaudimi. Žinoma, aristokratai šnektelėdavo su jų pasveikinti atvykusiais žmonėmis, tačiau niekada jų neliesdavo, laikydavosi mandagaus atstumo.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žinote, kad vaikų būrelyje visada būna vienas vaikas, kuris niekaip nepritampa? Williamas buvo toks vaikas. Negalima sakyti, kad jis buvo blogas. Jis tiesiog buvo kitoks, nei jo brolis.

Taip buvo tol, kol velionės princesės Dianos sūnus Harry užaugo. Princas paveldėjo visas geriausias motinos savybes ir sugebėjo įnešti šilumos karališkosios šeimos įvaizdžiui. Kai princas Charlesas per karalienės Elizabeth II deimantinį jubiliejų į Jos Didenybę kreipėsi žodeliu „mamyte“, mažai kas žinojo, jog tai – princo Harry atkaklių įtikinėjimų rezultatas.

Princas nevengia familiarumo: rankų paspaudimų, apsikabinimų su gerbėjais ir drybsojimo ant žemės kartu su aplankytais našlaičiais. Jis žemiškas, kuklus, tačiau kartu orus – tai žavi visus karališkosios šeimos gerbėjus.

Princo Harry atlapaširdiškumas išryškėjo dar vaikystėje. Rūmų apsaugos darbuotojai iki šiol prisimena, kaip mažasis princas pasibelsdavo į jų duris ir pasiklausdavo, ar gali pažaisti su radijo stotele. Raudonplaukis princas jau tuomet sugebėdavo pavergti visus.

Tuo tarpu jo vyresnysis brolis princas Williamas visada buvo santūrus, uždaras, net atsiskyręs. „Žinote, kad vaikų būrelyje visada būna vienas vaikas, kuris niekaip nepritampa? Williamas buvo toks vaikas. Negalima sakyti, kad jis buvo blogas. Jis tiesiog buvo kitoks, nei jo brolis. Visi mylėjo Harry, nes jis buvo linksmas vaikas. Williamas nebuvo. Tai nulėmė jo charakteris ir, žinoma, faktas, kad jis žinojo savo socialinį statusą“, – leidiniui „Vanity Fair“ anksčiau pasakojo princesės Dianos asmens sargybinis Kenas Wharfe.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ir šiandien princas Williamas yra santūrus. Visai kaip jo žmona Kembridžo hercogienė Catherine. Žinoma, jie laužo karališkas taisykles pritūpdami prie vaikų (karalienė neleisdavo savo šeimos nariams tūpčioti ir sulyginti akių lygio su vaikais), mielai šnekučiuodamiesi su juos pasitikusia gerbėjų minia. Vis dėlto ši pora išlaiko formalų atstumą, vengia kūniško kontakto. Tai savaime nėra blogai, tačiau gerbėjai ištroškę asmeninio santykio.

Tai žinant yra akivaizdu, kodėl visuomenė taip staiga pamilo princo Harry išrinktąją. Meghan net žengė vienu žingsneliu toliau nei princas Harry – ji ne tik paspaudžia eilinių žmonių rankas, ne tik juos apkabina, bet ir įlenda pro apsauginę tvorelę, kad galėtų paglostyti vaiką. Niekada nepamatysite šitaip besielgiančios Catherine.

Holivude užaugusi M.Markle žino, ko nori gerbėjai ir ji jiems tai suteikia. Štai anądien Meghan net apėjo karališkąjį protokolą, kai paėmė mergaitės ištiestą užrašų knygutę ir rašiklį. Visiems karališkosios šeimos nariams griežtai draudžiama dalinti autografus – toks sprendimas priimtas saugumo klausimais. Meghan puikiai žino šią taisyklę, tačiau ji, priešingai nei kiti karališkosios šeimos nariai, nepajėgė atsakyti mergaitei. Iš situacijos Meghan išsisuko palikdama ne autografą, o mielą žinutę. Kokia ji? Laimingoji mergaitė paslapties neišdavė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai