Meghan Markle paaiškino, kodėl ji niekuomet nedėvės Victorios Beckham sukurtų suknelių

Victoria Beckham ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-10 11:16
Sakysite, tarp garsių moterų perbėgo juoda katė? O galbūt Meghan to daryti neleidžia griežtomis taisyklėmis garsėjantis karališkasis protokolas?

Meghan Markle atskleidė, kad rinkdamasi vestuvinę suknelę turėjo minčių kreiptis į Victorią Beckham ir jos mados namus. Tačiau tikino, kad greičiausiai nebūtų to padariusi.

Meghan Markle ir princo Harry fotosesija / Alexi Lubomirski nuotr.
Meghan Markle ir princo Harry fotosesija / Alexi Lubomirski nuotr.

Viskas dėl kūno formų. Nors Victorios Beckham kuriami drabužiai garsėja elegancija ir, atrodo, galėtų būti pritaikomi bet kuriai moteriai, net ir Sasekso hercogienei, Meghan tikina, kad Victorios kuriamos suknelės jai tiesiog netinka.

Prieš keletą metų, kalbėdama su „Glamour“ žurnalu, Meghan Markle atskleidė, kad ne viskas, kas atrodo gražiai ant pakabos yra tinkama vilkėti jai.

Victoria ir Davidas Beckhamai.  / „Scanpix“ nuotr.
Victoria ir Davidas Beckhamai. / „Scanpix“ nuotr.

„Kai po turputį atrandu savo stilių, suprantu, kad ne visi drabužiai, kabantys ant pakabos, gerai atrodys ir ant manęs, – anuomet kalbėjo Meghan. – Pavyzdžiui, aš dievinu Victorios Beckham kurtas sukneles, tačiau neturio tokio laibo ir ilgo liemens, kuris tiktų tiems siluetams“.

Nepaisant to, Meghan savo drabužinėje turi megztukų, kurtų Victorios. Ji juos noriai dėvi net ir svarbiomis akimirkomis. 

Meghan Markle / Vida Press nuotr.
Meghan Markle / Vida Press nuotr.

Pavyzdžiui, šviesiu megztuku ji buvo pasipuošusi savo ir princo Harry sužadėtuvių fotosesijos metu. Tą patį drabužį vilkėjo ir šiais metais lankydamasi Belfaste.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai