Meghan Markle – nuoširdus Michelle Obamos patarimas

Meghan Markle ir Michelle Obama/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-05 09:54
Michelle Obama pasidalijo savo išmintimi su Sasekso hercogiene Meghan Markle. Moteris puikiai žino ir supranta, kokį visuomenės spaudimą dabar išgyvena princo Harry mylimoji.

M. Obama kadaise jautėsi tarsi kryžkelėje, ji nežinojo, kaip prisitaikyti prie visuomenės spaudimo, nuolatinio buvimo dėmesio centre. Kaip pirmoji Baltųjų rūmų ponia, Michelle greitai suprato, kad norint įgyvendinti projektus, kurie jai rūpi ir reikalauja dėmesio, reikia šiek tiek sustoti ir nesistengti visko aprėpti vienai bei iš karto.

„Pats geriausias dalykas – neskubėti priimti sprendimus, šiek tiek duoti sau laiko.“ – atvirai sako ji.

Istoriją apie gyvenimą Baltuosiuose rūmuose leidiniui „Good Housekeeping‘s“ pasakojanti M. Obama nusprendė patarti ir Sasekso hercogienei Meghan Markle.

Pirmoji JAV ponia išdavė, kaip pirmuosius mėnesius Baltuosiuose rūmuose ji tiesiog bandė prisitaikyti prie naujų gyvenimo iššūkių. „Jaudinausi dėl dukrų, norėjau, kad jos pritaptų mokykloje, susirastų draugų, tik po to visu pajėgumu kibau į ambicingus projektus“, – pasakojo Michelle.

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

„Kai tik pasirengiau manęs laukiantiems darbams, aš pradėjau siekti sveiko gyvenimo būdo.“ – pridėjo moteris. Michelle norėjo aplinkiniams rodyti gerą pavyzdį. Jai atrodė svarbios ir aukštumos intelekto tobulinimo bei edukaciniuose projektuose, kadangi Michelle pati anksti suvokė švietimo galią.

„Tiek daug galimybių daryti gerą. Meghan gali maksimaliai išnaudoti savo įtaką kitiems žmonėms, kaip ir rasti balansą tarp to, ką daryti reikia bei ką darydama ji jaustųsi laiminga.“

Brackas Obama ir pirmoji ledi Michelle Obama
Brackas Obama ir pirmoji ledi Michelle Obama

Atrodo, kad Meghan jau dabar vadovaujasi M. Obamos patarimais. Kaip feministė, pasisakanti už moterų teises, Sasekso hercogienė ėmėsi savo pirmojo asmeninio projekto. Tai ji padarė praėjus vos 4 mėnesiams po karališkųjų vestuvių, kai tuo tarpu Catherine Middleton pirmojo savo asmeninio projekto ėmėsi praėjus 9 mėnesiams po vestuvių su princu Williamu. Tačiau Meghan projektas – jaudinantis iki širdies gelmių.

Together: Our Community Cookbook – tai receptų knyga, kurioje moterys, nuketėjusios nuo 2017 metais „Grenfell Tower“ daugiabutyje kilusio gaisro, dalijasi savo receptais. Baisaus įvykio metu buvo nusinešta 71 žmogaus gyvybė. Dar keli šimtai žmonių sužeisti. Labdaringai veiklai įprasminti – knyga ir idėja, vienijanti moteris kartu gaminti, jungtis ir būti stipriomis. 

Naujausi straipsniai