Meghan Markle nepaiso protokolo: raudonu kilimu žengė vilkėdama kostiumą

Meghan Markle ir princas Harry / Scanpix/ Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-02 11:52
Prašmatnaus renginio metu būsima princo Harry žmona Meghan Markle nusižengė karališkos šeimos protokolui. Vietoje suknelės pasirinko kostiumą. „The Endeavour Fund Awards“ apdovanojimų metu moteris rinkosi mados namų „Alexander McQueen“ juodą švarką ir kelnes.

Meghan Markle yra aktyvi humanistė, pasisakanti socialinės politikos klausimais, kalbanti apie visuomenėje įsigalėjusias moterų, vaikų ir gyvūnų teisių problemas.

Kad moteris drąsiai nepaiso karališkosios šeimos protokolo ir kartais nusižengia taisyklėms – ne naujiena. Beje, jei Meghan atkreipia į save dėmesį, tai daro itin stilingai.

Būsima princo nuotaka šį kartą pasirinko klasika dvelkiantį derinį. Garsių mados namų kostiumėlis išryškino liekną Meghan figūrą.

Scanpix/ Vida Press nuotr.
Scanpix/ Vida Press nuotr.

Prie kostiumo M. Markle derino delninę ir juodus batelius. Kostiumėlis, kurį dėvėjo karališkosios šeimos atstovė, kainavo beveik 2000 eurų. Niekas negalėtų priekaištauti dėl Meghan aprangos kodo, jei ne jos pirmtakės. Karališkosios šeimos damos dažnai puošiasi elegantiškomis suknelėmis, tačiau M. Markle į rūmų taisykles nusispjauti.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai