Meghan Markle negalėjo dalyvauti 20-mečio klasės susitikime: atsiuntė jaudinantį laišką

Meghan Markle ir princas Harry su mažyliu kairėje, Meghan Markle mokyklos albume dešinėje / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-26 10:56
Nors Meghan Markle negalėjo dalyvauti dvidešimties metų baigimo proga surengtame klasės susitikime, nes dieną pries šį pasaulį išvydo jos ir princo Harry sūnus Archie, ji vis tiek tapo vakaro žvaigžde: atsiųstas atsiprašymo laiškas sujaudino buvusias katalikiškos mergaičių mokyklos aukletines.

Prieš dvidešimt metų, 1999 m. gegužės 5 d., Meghan Markle baigė katalikišką mergaičių mokyklą Los Andžele. Šios sukakties proga surengtame klasės susitikime Meghan negalėjo dalyvauti, nes vos prieš parą buvo pagimdžiusi karališkąjį kūdikį, kuris tapo pagrindine susitikimo tema.

Iš 50 tais metais su Meghan Markle mokyklą baigusių moterų susitikime dalyvavo 37. 

Meghan Markle (trečia njuo kairės) su klasiokėmis/Vida Press nuotr.
Meghan Markle (trečia njuo kairės) su klasiokėmis/Vida Press nuotr.

„Visos nusiminė, kad neturėjo galimybės pabendrauti su Meghan po visko, kas jai iki šiol nutiko, bet visa grupė buvo sujaudinta dėl jos sūnaus, pirmojo pusiau brito, pusiau amerikiečio princo. Visą susitikimą apie tai ir tekalbėjome. Ją prisimename kaip labai rūpestingą ir malonią merginą“, – sakė Meghan klasiokė.

Klasės draugės viliasi, jog Meghan Markle galės sudalyvauti sekančiame susitikime, kuris bus organizuojamas 25-erių metų mokyklos baigimo proga: „Tikimės, jog tuomet ji kartu atsiveš ir princą Harrį su sūnumi.“

Meghan Markle mokyklos albume/Vida Press nuotr.
Meghan Markle mokyklos albume/Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad berniukas gimė gegužės 6 dieną 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę.

Naujienos, kad Sasekso hercogai taps tėvais paskelbtos spalio 15-ąją. Džiugią žinią, kaip ir berniuko vardą, pranešė oficialus Kesingtono rūmų puslapis.

Nors princas Harry yra kuo tikriausias princas – jo palikuoniui bus skirtas visai kitoks titulas. Kadangi po gegužę įvykusių karališkųjų vestuvių M. Marke ir princas Harry buvo tituluoti Sasekso hercogais – jų atžala tapo lordu.

M. Markle ir princo Harry vaikas jau yra septintoje vietoje į sostą. Tuo tarpu princas Harry – šeštoje. 

Naujausi straipsniai