Meghan Markle mamai – kritikos strėlės iš Samanthos Markle

Doria Ragland ir Meghan Markle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-14 21:24
Meghan Markle netikra sesuo Samantha Markle vėl nenutyli – šį kartą daugelio britų „pagiežinga seserimi“ vadinama moteris atvirame interviu prabilo apie Meghan Markle mamą Dorią Ragland.

Kai kalba sukasi apie Meghan Markle giminaičius, dramos išvengti neįmanoma. Po sūnaus Archie gimimo Sasekso hercogienė vėl iš savo artimųjų sulaukia priekaištų lavinos. Netikra Meghan sesuo kaltina ją ir jos mamą Dorią Ragland nederamu elgesiu su tėvu Thomu Markle.

Samantha interviu su naujienų portalu „Mirror“ sako, jog tėvas Thomas šiuo metu išgyvena didžiulę graužatį. Gimė jo anūkas, o jis net negali vaiko pamatyti.

„Liūdna. Jis turėtų būti šalia. Šitaip atstumtas tėvas jaučiasi lyg jam kas į širdį būtų įsmeigęs peilį. Ir vargšas Archie. Nepažinos šio kūrybingo, mylinčio žmogaus“, – apie savo tėvą, karališkojo kūdikio senelį kalba Samantha.

Meghan Markle ir jos sesuo Samantha Markle / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Meghan Markle ir jos sesuo Samantha Markle / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas

Moteris dėl įtemptos situacijos nesibodi kaltinti ir Meghan mamos Dorios. „Galėjo ji sakyti: pakviesk tėvą, bet ne, kur tau. Stigo noro iš jos pusės.“

Dorią ji kaltina nemokėjimu laviruoti pasibaigus jos ir Thomo santykiams. Samantha teigia, jog būtent mama turėjo stengtis, kad Meghan neatitoltų nuo savo tėvo.

Princas Harry su žmona Sasekso hercogiene Meghan ir jos tėvas Thomas Markle'as / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas
Princas Harry su žmona Sasekso hercogiene Meghan ir jos tėvas Thomas Markle'as / Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas

Su spauda mėgstantis pasišnekėti Thomas Markle, pasak karališkosios šeimos reporterės Katie Nicholl, pastaruoju metu tapo įtartinai tylus. Anot jos, tokiu būdu jis greičiausiai bando atsikovoti Meghan prielankumą, mat pagrindinė M. Markle ir jos tėvo nesutarimo priežastis – jo nuolatiniai interviu spaudai.

„Mes nematėme jokio naujo Thomo interviu. Iš jo, pastaruoju metu, negirdėjome nė žodžio. Mąstant apie tai, kad jis nuolatos spaudai dalijo interviu – toks Thomo elgesys yra gana neįprastas. Žinau, kad interviu, kuriuose Thomas kalbėjo apie intymias Meghan gyvenimo detales, laiškus, kuriuos jis paviešino. Visa tai, Meghan išgyveno labai skaudžiai. Žinau, kad prieš vestuves hercogienė susisiekė su tėvu ir pasakė: – „Jeigu tik galėtum kurį laiką patylėti...nesinaudoti spauda, kaip bendravimo priemone. Mes norime tavimi pasitikėti“. Ji norėjo suteikti tėvui antrą šansą“, – anksčiau pasakojo K. Nicholl.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai