Meghan Markle košmaras: būsima nuotaka netvardo ašarų

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-16 22:23
Vestuvės turėtų būti graži dviejų mylinčių širdžių šventė. Ką jau ir kalbėti apie karališką sąjungą! Vis dėlto Jungtinės Karalystės princo Harry (33) ir jo mylimosios Meghan Markle (36) vestuvės virsta fiasko, nors iki jų liko dar trys dienos.

Kasdien nuotakos artimieji sugeba pateikti po tokią staigmeną, kad belieka laukti, ką gi jie pridirbs šį kartą. Įžymus britų žurnalistas Piersas Morganas negaili Meghan giminaičiams kritikos, vadindamas juos susimokiusia gauja, kuri dėl kelių dolerių ir laikinos šlovės yra pasiryžę išdarinėti princo Harry nuotaką po kaulelį.

Tai tarsi siaubingas realybės šou, iš kurio būsima karališkosios šeimos narė negali ištrūkti.

Nuo tos akimirkos, kai princas Harry ir Meghan paskelbė apie sužadėtuves, vargu, ar prabėgo bent viena savaitė, kad bent vienas M.Markle artimasis nebūtų pasisakęs žiniasklaidai. Tai tarsi siaubingas realybės šou, iš kurio būsima karališkosios šeimos narė negali ištrūkti.

O šio šou herojai galėtų išgąsdinti net laidos „24 valandos“ kūrėjus. Meghan tėvo vaikai iš pirmosios santuokos verti atskiro traktato. Štai Meghan brolis Thomas jaunesnysis – smurtauti linkęs alkoholikas ir narkomanas, dar visai neseniai sėdėjęs areštinėje už tai, kad prirėmęs ginklą prie sužadėtinės smilkinio grasino jai mirtimi. Likus vos porai savaičių iki karališkųjų vestuvių Thomas jaunesnysis primygtinai pasiūlė princui Harry mesti jo „narcisistinę, lėkštą ir savanaudę“ seserį. „Dar ne per vėlu“, – kreipdamasis į princą sakė jis.

Kartėlio netrūksta ir Meghan vyresniosios sesers Samanthos Markle širdyje. Ji nepraleidžia progos pakalbėti apie Meghan, o tai visada daro spjaudydamasi tulžimi. Šiandien, trečiadienį, ji naujai užsipuolė vestuvėms besiruošiančią seserį, aiškindama, kad tai jos teisė šlykščiai kalbėti apie Meghan. „Nes čia Amerika, velniai rautų!“ – siuto Samantha.

Dar yra nuotakos tėvas Thomas Markle, kuris susitaręs su paparacu surežisavo visą fotosesiją: neva atvyko į kostiumo primatavimą, skaitinėjo straipsnius apie savo dukters ir princo Harry būsimas vestuves. Thomas tikina, kad tai darė vedamas tik pačių geriausių paskatų ir jokios finansinės naudos iš to negavo. Vis dėlto užsienio žiniasklaida linkusi abejoti šiais žodžiais – nuotraukas fotografas spaudai pardavė už 100 tūkst. JAV dolerių. Lieka tik spėlioti, kuri dalis šių pinigų nubyrėjo į Meghan tėvo kišenę.

vida_press_7.09113418 (Medium)
vida_press_7.09113418 (Medium)

Kad ir kaip ten bebūtų, nėra pateisinimų Thomo elgesiui. Tačiau daugiau nei tris dešimtmečius pramogų žiniasklaidoje dirbantį P.Morganą dar labiau stebina Kensingtono rūmų elgesys, o tiksliau, jų neįgalumas. Meghan tėvas pavertė rūmus kvailiais. Pasirodžius surežisuotoms Thomo nuotraukoms princo Harry komunikacijos vadovas visai žiniasklaidai išsiuntinėjo įspėjimus, reikalaudamas gerbti T.Markle privatumą. Rūmai pamanė, kad Meghan tėvas tapo akiplėšiško paparacio auka, kai tuo tarpu Thomas pats parsidavė fotografui.

Regis, Thomas turėjo išmokti pamoką ir leisti viešuosius ryšius tvarkyti rūmų atstovams. Galų gale, išlaikyti orumo likučius ir bent šiek tiek patylėti dėl savo dukters gerovės.

Tačiau Thomas taip lengvai nepasimoko. Nuo sekmadienio, kai paaiškėjo, jog nuotraukos buvo surežisuotos, T.Markle nepaliauja bendrauti su geltoniausios spaudos pasaulyje atstovais TMZ. Per dieną jis bent kelis kartus pabendrauja su šio tinklalapio atstovais. Pirmiausia, jis pareiškė, kad miršta iš gėdos dėl surežisuotų nuotraukų. Vėliau pranešė, kad praėjusią savaitę jį ištiko infarktas, todėl vestuvėse nedalyvaus. Antradienį Thomas pakeitė savo nuomonę ir patikino, kad nori dalyvauti „istorinėse“ vestuvėse. Tos pačios dienos vakarą T.Markle informavo TMZ, kad jam būtina skubi širdies operacija.

Karališkosios šeimos gerbėjai negali atsistebėti: kodėl T.Markle nesiliauja bendravęs su žiniasklaida? Kodėl Kensingtono rūmai leidžia jam tai daryti? Panašu, kad rūmų personalas artėjant vestuvėms prarado bet kokią kontrolę, nors pirmuosius žingsnius turėjo žengti dar lapkritį, kai visuomenei buvo paskelbta apie poros sužadėtuves.

„Nereikia būti genijumi, kad suprastum, jog patraukliam britų princui tuokiantis su dailia amerikiečių aktore tarptautinės žiniasklaidos susidomėjimas bus didesnis nei bet kada anksčiau. Vis dėlto Thomas Markle, šiuo metu garsiausios pasaulyje būsimos nuotakos tėvas, buvo paliktas tvarkytis vienas už 8000 mylių.

Šių daugybės klaidų rezultatas – baisiausia savaitė Meghan gyvenime. Streso ir taip nemaža ruošiantis vestuvėms, kurias užgniaužę kvapą stebės dešimtys milijonų.

Taigi, jis pats sprendė, kaip susitvarkyti su žiniasklaidos dėmesiu. Prisidėjus šlykščios dukters Samanthos patarimams viskas baigėsi tragiškai. Kurių galų Kensingtono rūmai nenusiuntė žmonių į Meksiką, kad jam patartų? Arba kodėl jo neatsigabeno į Londoną? Nėra taip, kad princas Harry su Meghan neturėtų kur jo apgyvendinti. Jie abu turtingi, gyvena milžiniškuose rūmuose su daugybe tuščių kambarių ir tarnų“, – rūmų elgesį kvestionuoja P.Morganas ir pažymi, kad princas Harry iki šiol nė nebuvo susitikęs su savo mylimosios tėvu.

Šių daugybės klaidų rezultatas – baisiausia savaitė Meghan gyvenime. Streso ir taip nemaža ruošiantis vestuvėms, kurias užgniaužę kvapą stebės dešimtys milijonų. Tačiau dabar būsima nuotaka priversta spręsti ir šeimos krizes, kurias nagrinėja viso pasaulio žiniasklaida. Nesiliaujantys tėvo pareiškimai žiniasklaidoje turėtų būti mažų mažiausiai sekinantys.

Ne viena užsienio žiniasklaidos priemonė pranešė, kad būsima nuotaka savo vestuvių dienos laukia verkdama. Teigiama, kad Meghan skambino tėvui ir su ašaromis maldavo, kad šis persigalvotų ir atvyktų į vestuves palydėti jos prie altoriaus.

Tuo tarpu princą Harry tai turėtų siutinti. Jis užaugo nekęsdamas paparacų ir geltonosios spaudos, o jo būsimasis uošvis jiems parsidavė ir nebepajėgia sustoti. O jis dar reikalavo žiniasklaidos duoti ramybę būsimajam uošviui!

Panašu, kad iš Meghan giminės vestuvėse dalyvaus tik jos mama Doria Ragland. Ji bene vienintelė nuotakos šeimos narė, kuri visą šį laiką laikė liežuvį už dantų. Tai kelia nerimą karališkosios šeimos stebėtojams: ar tik už borto palikta Markle šeimyna nesugalvos dar ko nors bjauraus? Juk tarp 600 vestuvinės ceremonijos svečių bus vos keli Meghan artimiausi draugai ir mama. Neabejotina, nepatekusieji plyš iš pykčio, kad vietas bažnyčioje užėmė tokios garsenybės kaip Beckhamai. Kai kurie į vestuves nepakviesti nuotakos giminaičiai jau nepaisė Meghan noro nesusitikti ir vis tiek iš Amerikos jau atskrido į Jungtinę Karalystę.

Tad ar pavyks po tokių chaotiškų vestuvių princui ir princesei gyventi ilgai ir laimingai?

Naujausi straipsniai