Meghan Markle išleis knygą vaikams: įkvėpė pačios parašyta poema princui Harry

Meghan Markle su sūnumi ir princu Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-04 19:12
Karališkųjų pareigų netekusi ir į JAV su vyru princu Harry (36) gyventi persikėlusi Meghan Markle (39) išbandė rašytojos amplua. Sasekso hercogienė išleis knygą vaikams, rašo „People“. 

Pranešama, kad pirmoji M.Markle knyga, pavadinimu „The Bench“ (liet. „Suoliukas“), pasirodys jau birželio 8-ąją. Įdomu tai, kad nuo karališko gyvenimo atsiribojusi M.Markle šią knygą pristato kaip Sasekso hercogienė – būtent tokiu vardu ant kūrinio viršelio pasirašė autorė. 

Vienerių sūnų Archie auginanti ir šiuo metu dukros besilaukianti M.Markle pasakojo, kad knyga „The Bench“ leis motinos akimis pažvelgti į tėvo ir sūnaus ryšį. Pasak Sasekso hercogienės, parašyti šią knygą ją įkvėpė Tėvo dienai skirta poema, kurią ji sukūrė prieš beveik dvejus metus pirmagimio sulaukusiam princui Harry.

„Knyga „The Bench“ prasideda nuo vienos poemos, kurią parašiau savo vyrui Tėvo dienos proga, praėjus vos mėnesiui po Archie gimimo. Štai kuo visa tai pavirto“, – kalbėjo knygą pristatanti Meghan.

Meghan Markle knyga vaikams „Suoliukas“ / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle knyga vaikams „Suoliukas“ / „Scanpix“ nuotr.

Knygoje gausu M.Markle šeimos gyvenimą menančių detalių. Vienoje iš leidinio iliustracijų, kurią sukūrė žymus dailininkas Christianas Robinsonas, vaizduojamas karinę uniformą vilkintis tėvas, žaidžiantis su sūnumi. M.Markle sutuoktinis princas Harry ilgus metus tarnavo Didžiosios Britanijos armijoje.

„Christianas Robinsonas knygą apipavidalino gražiomis akvarelinių dažų iliustracijomis, kurios atspindi tėvo ir sūnaus santykių šilumą, laimę ir jaukumą. Knygos iliustracijos man buvo itin svarbios, todėl mes su Christianu dirbome drauge, kad galėtume kuo geriau atskleisti svarbiausias detales“, – teigė Meghan.

Tiesa, M.Markle nėra pirmoji karališkosios šeimos narė, išbandžiusi rašytojo amplua – 1980 metais princas Charlesas pristatė knygą „The Old Man of Lochnagar“.

Meghan Markle knyga vaikams „Suoliukas“ / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle knyga vaikams „Suoliukas“ / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle knyga vaikams „Suoliukas“ / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle knyga vaikams „Suoliukas“ / „Scanpix“ nuotr.

Nėrė į skirtingas veiklas

Prieš metus persikėlę į JAV M.Markle ir princas Harry save išbandė ne vienoje veikloje. Kovo pabaigoje princas Harry pranešė prisijungiantis prie Silicio slėnio startuolio „BetterUp“ komandos ir čia pradedantis eiti poveikio skyriaus vadovo pareigas.

Dar anksčiau sutuoktiniai paskelbė pradedantys kurti savo tinklalaidę „Spotify“ platformoje. Taip pat buvo teigiama, kad Sasekso hercogai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Netflix“, kurios vertė siekia 100 milijonų dolerių.

Žinia apie Sasekso hercogienės ir princo Harry įsibėgėjančias karjeras pasklido praėjus mėnesiui po karalienės Elizabeth II pareiškimo, jog Meghan Markle ir princas Harry daugiau neatliks su karališkąja šeima susijusių oficialių pareigų. Šis karalienės sprendimas reiškė ir tai, kad Sasekso hercogams visiškai nutraukta karališkosios šeimos finansinė parama. 

Karališkosios šeimos apžvalgininkas Richardas Fitzwilliamsas teigia, kad į komercines veiklas nėrę princas Harry ir Meghan Markle siekia karališkajai šeimai parodyti, jog yra nepriklausomi. 

Naujausi straipsniai