Meghan Markle ir princo Harry šeimą papildys naujas šeimos narys

Meghan Markle ir princas Harry / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-26 12:37
Neseniai susituokusi pora nusprendė į savo namus priimti naują šeimos narį – šuniuką. Meghan Markle visuomet mylėjo mažuosius draugus, tad nenuostabu, kad ją dažnai supdavo šunyčių draugija.

Po pranešimų, kad tik vienas iš Meghan šunų sugebėjo atvykti iš Toronto į Londoną, Sasekso hercogienė nusprendė nieko nelaukti ir priėmė naują labradorų veislės mažylį į savo namus.

„Daily Mail“ praneša, kad naujasis Meghan ir Harry šuo „sėkmingai pasiekė naujuosius namus“, o tai reiškia, kad jaunoji porelė nebebus viena. Šaltinis taip pat teigia, kad „šuo lankysis tiek rūmuose, tiek ir jų namuose, esančiuose Kotsvolde“. Galima spėti, kad augintinis dažnai keliaus kartu su šeimininkais.

Panašu, kad Meghan Markle sugebėjo savo vyrui princui Harry perduoti beribę meilę gyvūnams. Atsikraustydama į Didžiąją Britaniją tam, kad galėtų ištekėti už mylimo vyro, moteris su savimi galėjo pasiimti tik vieną iš savo dviejų augintinių. Meghan atvyko kartu su biglių veislės šuniu, vardu Guy, o štai labradorų ir australų aviganio mišrūnas, vardu Bogartas, negalėjo vykti kartu su šeimininke dėl savo amžiaus. Kalbama, kad Bogartas dabar gyvena Kanadoje pas vienus iš Meghan draugų, o Guy puikiai prisitaikė naujoje aplinkoje ir tapo tikru karališkosios šeimos nariu.

Mažasis biglis Guy netgi buvo pastebėtas važiuojantis kartu su karaliene Elžbieta vienoje karietoje dar prieš karališkąsias vestuves. Tad Meghan ir Harry priėmė puikų sprendimą, kad mažasis Guy nesijaustų vienišas ir turėtų žaidimų kompanijoną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai