Meghan Markle ir princas Harry traukiasi iš socialinių tinklų: priežastis – patyčios

Meghan Markle ir princas Harry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, BNS
Publikuota: 2021-01-10 12:45
Su karališkosiomis pareigomis atsisveikinę ir savarankišką kelią pasirinkę princas Harry ir Meghan Markle paskelbė žinią – jiedu traukiasi iš socialinių tinklų dėl įžeidžiančių komentatorių pasisakymų ir nuomonių, praneša „The Times“.

Pranešama, kad Sasekso hercogas ir hercogienė visam laikui atsisako socialinių tinklų.

Harry ir Meghan nebesinaudos tokiomis platformomis, kaip „Twitter“ ir „Facebook“, kadangi nusivylė „neapykanta“ ir patyčiomis, su kuriomis susidūrė internete.

Artimas poros šaltinis laikraščiui „The Times“ patvirtino, kad jiedu neketina naudoti socialinių tinklų ir viešinant savo naujojo „Archewell“ fondo naujienas.

Taip pat skelbiama, kad „mažai tikėtina“, jog Harry ir Meghan ateityje vėl sugrįš į asmenines socialinių tinklų paskyras.

Meghan Markle ir princas Harry su mažyliu / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su mažyliu / „Scanpix“ nuotr.

Pernai sutuoktiniai, pagal susitarimą dėl atsitraukimo nuo svarbių karališkosios šeimos narių pareigų atsisakę ženklo „Sussex Royal“, įsteigė ne pelno organizaciją „Archewell“, didžiausią dėmesį skirsiančią psichinei sveikatai, švietimui ir gerovei.

Princas Harry ir Meghan taip pat ėmėsi kitų darbų, pavyzdžiui, pasirašė kontraktą su „Spotify“ dėl tinklalaidžių, pasakojančių „dvasią pakeliančias ir pramogines istorijas“, kūrimo. Be to, pora pasirašė daugelio metų kontraktą, kaip pranešama, vertą dešimčių milijonų dolerių (eurų), su „Netflix“ dėl „paveikių“ filmų ir serialų kūrimo.

Buvusi televizijos aktorė M. Markle pernai taip pat įgarsino vieną „Disney+" dokumentinį filmą apie laukinę gamtą.

Naujausi straipsniai